آقا سال نو مبارک! ما قبل از اینکه عید شروع بشه گفتیم بریم یه سمتی و نباشیم. شما هم که عید هست و اصلاً نمی خونید مطالب ما رو، به همین دلیل الان برگشتیم خدمتتون و چی بگم آخه! عید اومد و هرچی سیل و زلزله و بدبختی بود برداشت آورد برای ما. همینجا کلی همدردی میکنیم با هموطنان عزیزمون و امیدواریم که همه چیز درست بشه؛ بریم سراغ گزینه هامون :

5160734

Zarinتنها لوح زرین این هفته را تقدیم سرکار خانم هدیه تهرانی می کنیم که به همراه سازمان هلال احمر بصورت داوطلبانه رفتند به مناطق سیل زده که بتونن کاری انجام بدن و گزارش هایی دریافت کنن و بالاخره بتونن مفید واقع بشن. از این جهت که ایشان با هلال احمر همراه شدند و خوشتیپ نکردند که بعدش بروند با سیل زده ها با عینک آفتابی سلفی بگیرن ، ما اقدام ایشان را ستایش کرده و معتقدیم که شایسته دریافت لوح زرین می باشند.

از این جهت، به دلیل آنچه که « سلبریتی کمک کننده » می نامیم، لوح زرینی را به سرکار خانم هدیه تهرانی تقدیم می کنیم و امیدواریم که همکاران ارجمندشان دسته جمعی نروند مناطق سیل زده سلفی بگیرند و برگردند. هرچند که اونجا سیل و گِل و کثیفی هست و خیالتون راحت که هیچ سلبریتی نمی تونه اونجا بره برای اینکارها.

نود

68466آقا یکی دو هفته ما نبودیم این جشنواره جام جم برگزار شد و بالاخره برنامه نود هم از طرف مخاطبین صدا و سیما به عنوان بهترین برنامه انتخاب شد. اما یکی دو روز بعد مدیریت شبکه سه آمد و گفت : « فردوسی پور چی؟ نداریم! ...تکرار کنید چی؟ نداریم! » و به این شکل برنامه نود کلاً نسخه اش پیچیده شد و تا الانم خبری ازش نیست!

آقا ما رئیس شبکه نبودیم تابحال اما همه جای دنیا نظرسنجی برگزار میکنن یا کارشناسی میکنن  اونایی برنامه هایی که مخاطب نداره رو کنسل میکنن ( مثل خیلی از سریالها ) و اونایی هم که مخاطب داره رو بیشتر زیر پر و بالشون رو میگیرن تا بِرند شبکه بشه و مخاطب یشتری جذب کنند. اینجا هم برنامه از سمت ملت انتخاب شده زدن ناکارش کردن! بعد نگید چرا ملت تلویزیون نگاه نمیکنه!

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که « رای ملت، پَر! » می نامیم، تمشک زرینی را به عزیزان مسئول در شبکه سه تقدیم می کنیم که با دست خودشان برنامه های پربیننده شبکه را از مدار خارج می کنند و به جاش کلی ستاره سفر مربع جایگزین می کنند! یه سلامی هم عرض میکنیم خدمت محمدحسین میثاقی عزیز که این روزا کلی مرام به خرج داده بهرحال! سلام با مرام ، سلام رفیق بی کلک!

قیمت بلیت سینماها در سال 1398

68466با ورود به سال 1398، عزیزان مسئول سینمایی نیز به فکر افزایش قیمت بلیت سینماها افتادند و گفتند که قیمت کنونی مفت گران هست و باید افزایش قیمت بدیم تا بتونیم سود کنیم و چرخ زندگی بچرخه. به همین دلیل پس از چند جلسه فشرده بررسی قیمت بلیت های سینما در سال 98 اخرش اومدن یک سیستم قیمت گذاری رو به کار گرفتن که بدتر از جدول مندلیف هست!

قیمت بلیت ها اینطوریه که روزای تعطیل یه قیمته، روزهای غیر تعطیل یه قیمت دیگه ، روزهای سه شنبه اسمش نیم بها هست اما معلوم نیست بیست درصد تخفیفه یا سی درصد، سینماهای مدرن یه قیمته، سینماهای غیر مدرن یه قیمته دیگه و خلاصه سرتون رو درد نیارم، آش شله قلمکاری شده برای خودش!

از این رو ما اینجا به دلیل آنچه که « سینما = mc2 » می نامیم، تمشک زرینی را به مسئولین سینمایی عزیز کشرمون تقدیم می کنیم که سنگ تمام گذاشتن و قیمت بلیت ها رو جوری افزایش دادن که هیچگونه آسیبی به مخاطب سینما نزنه و ملت با میل و رغبت و کلی هیجان هر روز بلند بشن برن سینما. ما معتقدیم که بر و بچه های سینما رو می بایست ببرن مذاکرات بین المللی، کلی امتیاز می تونیم بگیریم از دنیا!

5167876

68466آقا این لحظات آخری ارسال مطلب هم یه مورد " بامرامی " داشتیم که حیفمون اومد نزاریم و یادمون بره که احتمالاً بعدش هفته های بعد هم یادمون بره و بطور کل از زیر دستمون در بره! اونم اینکه علی ضیاء که قبلاً در یک پست اینستاگرامی از عادل فردوسی پور حمایت کرده بود ، حالا یک مطلب جدید گذاشته و گفت ما تابع قوانین سازمانی هستیم و همین سازمان ما رو مجری و آدم حسابی کرده و از این موارد.

از این رو، ما هم به دلیل آنچه که « سلام بامرام! » می نامیم، تمشک زرینی را به علی ضیاء تقدیم می کنیم نه به این جهت که حرفش رو پس گرفته ، بلکه به این جهت که کلاً علاقه مند هست در همه امور نظر دهد اما بعدش متوجه می شود که نمی تواند در بعضی موارد نظر واقعی خودش را بدهد و باید تابع تصمیمات سازمانی باشد تقدیم می کنیم. خب برادر من حتما نیاز نیست چیزی بگی همیشه!

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر"  سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم! 

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید