بریتنی اسپیرز

Zarinدر هفته ای که گذشت، پدر بریتنی اسپیرز سرانجام از خر شیطون کوتاه اومد و تصمیم گرفت بعد از سال ها بی خیال مدیریت زندگی دخترش بشه و اجازه بده این بدبخت زندگیشو خودش اداره کنه!

برای کسانی که نمی دانند ماجرا از چه قراره به صورت خلاصه باید بگم که خیلی سال پیش بریتنی اسپیرز به دلیل مشکلات روحی که داشت، دادگاه تشخیص داد که او نمی تواند اموالش را مدیریت کند و پدرش این وظیفه رو عهده دار شد. حالا که کی از اون سال ها گذشته و ظاهراً بریتنی هم به زندگی عادی برگشته، پدر قفلی زده و میگه:« هیچی نمیدم آقا! » اما حالا اینقدر رسانه ها بهش فشار آوردن که دیگه بی خیال شده و گفته:« باشه سگ خورد! مال خودتون!»

ما هم این جا به دلیل آنچه که «آزاد شدم ننه،انشالله آزادی قسمت همه! » می نامیم، لوح زرینی را به بریتنی اسپیرز تقدیم می کنیم و امیدواریم که زندگی خوبی رو تجربه کنه. البته یه لوح زرین تر و تمیز هم تقدیم سام اصغری می کنیم که این وسط کلی تلاش کرد تا بابایه رو از مدار خارج کنه و امواله برگرده به نامزدش. عشق باشه برات پسر!

کویینتین تارانتینو

Zarinآقا در هفته ای که گذشت آقای تارانتینو اومد و یه مصاحبه عجیب و غریب انجام داد و گفت که یه قرون از درآمدش رو به مادرش نمیده چون می بایست درباره صحبت هایش مسئولیت پذیر می بود. حالا ماجرا چیه؟

ظاهراً تارانتینو که نوجوان بوده متن می نوشته و یه بار که تو مدرسه بهش بابت این موضوع گیر میدن، مادر متوجه میشه و بهش میگه:« بچه این مسخره بازیا چیه؟ اینا برات آب و نون نمیشه... پسر عموت کوئینسی رو ببین، هم متخصص هوا فضا هست و توی ناسا کار میکنه و هم دوازده تا اسکار داره! پس اول یه حرفه به درد بخور یاد بگیر در کنارش هنر رو ادامه بده!» خلاصه اینکه تارانتینو سر این موضوع کینه شتری به دل گرفته.

اما بخش زرین بگیر ماجرا واکنش مادر تارانتینو هست. ایشون طی مصاحبه ای که بعد از شنیدن حرف های پسرش در مطبوعات داشت گفت:« ولش کنید کوئینی رو... من بهش افتخار میکنم و خوشحالم که پسرم هست... افتخار میکنم که تو عروسیش یه دو سه اینچ قر کمر دادم و از اینکه دارم نوه دار میشم خوشحالم... من مشکلی ندارم و براش آرزوی موفقیت میکنم»

از این رو، به دلیل آنچه که «مادر همیشه مادر است» می نامیم، لوح زرینی را به مادر کوئینتین تارانتینو تقدیم می کنیم که برخلاف پسرش که کینه فرا شتری دارد، گفته که به پسرش افتخار می کند و مشکلی با او ندارد.

آرنولد شوارتزنگر کرونا

Zarinآرنولد شوارتزنگر در هفته ای که گذشت مصاحبه ای انجام داد و به سبک آرنولدی، زد توی سر کسانی که ماسک نمی زنند و می گویند آزادی فردی شان سلب شده است!

شوارتزنگر در این خصوص گفت:« آقا، یه ویروس اومده داره میزنه همه رو قلع و قمع میکنه و به خاطرش دنیا داره واکسینه میشه بعد شما گرفتی یقه جورج واشنگتن و میگی:« آزای من داره نقض میشه؟» ای .. تو اون آزادی تون و که واسه ما اعصاب نذاشتین.. مهدیار اون لیوان آبو بده دستم تا چهارتا حرف دیگه از دهنم نپریده!»

خلاصه اینکه ما هم اینجا به دلیل آنچه که «نابودگر میگه ماسک بزنید! »، لوح زرینی را به آرنولد شوارتزنگر تقدیم می کنیم که به سبک ترمیناتور آمد وسط و کلی حرف بارِ مخالفین ماسک زدن کرد و فرستادشون برای خودشون.

دواین جانسون

Zarinآقا در هفته ای که گذشت یک بحث خیلی پیچیده و مهم در هالیوود شکل گرفت که بارِ علمی داشت اونم این بود که حمام بریم یا نریم!

ظاهراً آشتون کوچر و همسرش میلا کونیس اومدن گفتن حموم رفتن مداوم چیز خوبی برای پوست نیست و ما فقط وقتی ببینیم کثیف شده بدنمون میریم حمام! عین همین حرف رو جیک جیلنهال هم به شکل دیگه ای زد و بحث حمام نکردن در هالیوود زد بالا. بعد از این حرف ها، دواین جانسون آمد گفت:« آقا این چه کپک بازی هست که شما راه انداختید.. من خودم سه بار در روز میرم حمام که تمیز بشم چیه آخه شما حمام نمیرین بوی لاشه مرده میدین! پاشین برین حمام کیسه بکشین بیشتر از این آبرومونو نبرید بابا! »

از این رو، ما به دلیل آنچه که «حمام کنید ملت» می نامیم، لوح زرینی را به دواین جانسون تقدیم می کنیم که از ایده گندیده شدن بدن حمایت نکرد و گفت عین بچه آدم پاشین برین حمام و تر و تمیز بشین آدم کنارتون میشینه کپک نزنه!

Gabriella Magnusson Joel K2424

68466در هفته ای که گذشت، بازیگر فیلم «جوخه انتحار» یعنی جوئل کینامان مصاحبه ای انجام داد و گفت که همسر سابقش او را تهدید کرده که اگر تن به خواسته هایش ندهد، می رود و در فضای مجازی به دروغ می گوید که جوئل به او تجاوز کرده و آبرویش را می برد!

کینامان ادعا می‌کند که خواسته‌های مدل سوئدی «پول، ارتباط با هالیوود، تأمین ویزای کار، صفحه اینستاگرام وریفای شده، صفحه ویکی‌پدیا، درج تصویر روی مجله «اسپورتس ایلوستریتید»، ۴۰۰ هزار دلار برای یک آپارتمان و بسیاری دیگر» بوده است.

این جنبش زنان در هالیوود همانطور که قبلاً هم اشاره شده بود، کم کم در حال هدایت شدن به مسیر ترسناکی است که در آن اخاذی و اینجور چیزها خیلی به چشم می خورد. آغاز این جنبش که با محکومیت هاروی واینستاین همراه بود و به درستی فساد گسترده در هالیوود را مطرح کرد، آغاز خوبی برای حقانیت زنان آسیب دیده بود اما رفته رفته اتهام ها بدون سند و مدرک رو شد تا جایی که یکی مثل کوین اسپیسی بدبخت هنوز کسی نمیدونه چرا حذف شده از هالیوود!

بهرحال، ما اینجا به دلیل آنچه که «پول بده وگرنه میگم منو ... » می نامیم، تمشک زرینی را به خانم بلا دیویس تقدیم می کنیم که چنین درخواست هایی را از همسر سابقش داشته و آبروی هرچی آدمیزاده برده!

 

 

ذره بین                                                                                           

* شما می‌توانید گزینه‌های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر"  سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم! 

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به صفحه اینستاگرام مووی مگ بپیوندید