ri88fff

یکی از اجزای مهم در ساخت یک فیلم سینمایی، موسیقی متن آن می باشد. در سالهای اخیر موسیقی سازان زیادی در کشور ظهور کرده اند که از جمله آنها مجید انتظامی و مرحوم بابک بیات بوده اند. اینبار در آزمون سینمایی مووی مگ ده مورد از موسیقی متن مشهور فیلمهای ایرانی را قرار داده ایم که شما می بایست پس از شنیدن موسیقی، نام فیلمی که موسیقی متعلق به آن می باشد را انتخاب نمائید.

آیا فکر می کنید که مهارت زیادی در شناخت موسیقی فیلم دارید و می توانید پس از شنیدن هر موسیقی ، فیلم مورد نظر را شناسایی کنید؟ پس بهتر هست تا آزمون سینمایی طراحی شده توسط مجموعه مووی مگ را در این مورد گذرانده تا از میزان اطلاعاتتان اطمینان حاصل نمائید.

* توصیه می کنیم از مرورگر فایرفاکس استفاده نمائید *

 

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی کنید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

لطفا انتقادات و پیشنهادات ارزشمندتان را درباره « آزمون سینمایی » به اطلاع ما برسانید.

 

quiz3tt