2216490 5

چهره پردازی در تاریخ سینما همواره یکی از جذاب ترین و در عین حال سخت ترین بخش ها بوده است. آثار زیادی در تاریخ سینما ساخته شده اند که به واسطه چهره پردازی شان به شهرت رسیده اند که شاید از بتوان در این مورد به سری فیلمهای « فرانکشتاین » در دوران کلاسیک سینما اشاره کرد. اینبار در آزمون سینمایی مووی مگ ده مورد از بازیگران مشهور سینما که چهره پردازی های سنگینی بر روی صورتشان اعمال شده را انتخاب کردیم تا شما پس از تماشای تصویر، بتوانید نام بازیگر را از میان گزینه های موجود انتخاب نمائید.

آیا درباره اطلاعتتان نسبت به چهره پردازی در سینما مطمئن هستید؟ پس بهتر هست آزمون سینمایی طراحی شده توسط مجموعه مووی مگ را گذرانده تا در این مورد اطمینان حاصل نمائید.

 

 در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی کنید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی  ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به دیگر آزمون های سینمایی از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس روی « آزمون های سینمایی مووی مگ» کلیک نمائید.

 

quiz3tt