140387907

در سالهای اخیر توهین های عجیب و غیرمنتظره ای از جانب اهالی سینما به یکدیگر یا افراد خارج از حوزه سینما مطرح شده که سبب گردیده تا مدتها سوژه رسانه ها باشند. اینبار در آزمون سینمایی مووی مگ تصمیم گرفته ایم تا ده اظهار نظر توهین آمیز مشهوری که سینماگران در سالهای گذشته به زبان آورده اند را گردآوری کرده و آزمونی جهت سنجش اطلاعات مخاطب از این توهین ها ایجاد نمائیم. شاید مرور این اتفاقات بتواند باعث شود میزان این توهین ها در روزهای آتی کاهش پیدا کند.

در این آزمون شما جمله ای می خوانید و باید از میان گزینه های موجود، صاحب جمله را یافته و گزینه صحیح را انتخاب نمائید.

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی کنید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

quiz3tt