the usual suspects77

« مظنونین همیشگی » یکی از بهترین فیلمهای تاریخ سینماست که در سال 1995 به نمایش درآمد و توانست به سرعت در لیست بهترین ها از سوی مجلات مختلف سینمایی قرار بگیرد. اینبار در آزمون سینمایی مووی مگ تصمیم گرفته ایم تا آزمونی درباره این فیلم طراحی کنیم تا اطلاعات شما درباره این اثر جذاب و تماشایی را بسنجیم!

بنابراین برای اینکه ثابت کنید یکی از طرفداران فیلم « مظنونین همیشگی » هستید، آزمون طراحی شده را بگذرانید تا از این اتفاق مطمئن شوید!

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی کنید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برایدسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای اینصفحه کلیک نمائید.

quiz3tt