Hen232 Superman

کمپانی دی سی همانند رقیب همیشگی اش مارول، روند تازه ای را در اقتباس سینمایی از شخصیت های داستانی اش پیش گرفته و قرار است طی سالهای آینده تعداد بسیاری از اَبَرقهرمانانش را به سینما بیاورد. اینبار در آزمون سینمایی تصمیم گرفته ایم تا سوالاتی را درباره اَبَرقهرمانان کمپانی دی سی مطرح نمائیم تا ببینیم آیا شما علاقه مندان به سینما اطلاعات کافی درباره این اَبَرقهرمانان دارید یا خیر!

آیا فکر میکنید که یکی از علاقه مندان به دنیای اَبَرقهرمان دی سی هستید و به راحتی می توانید آنان را شناسایی نمائید ؟ پس بهتر هست تا آزمون سینمایی طراحی شده توسط سایت مووی مگ را گذرانده تا از میزان اطلاعاتتان درباره این موضوع مطمئن شوید.

 

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی نمائید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

 

 

quiz3tt