201625301607232

 جیزز پرودنسیو ، طراح اسپانیایی که هم به شدت عشق سینما است و هم عشق اتومبیل ، اخیرا با ترکیب پوستر فیلم های مطرح با اتومبیل های استفاده شده در آن ، طرح هایی جالبی را به وجود آورده است. اینبار در آزمون سینمایی مووی مگ طرح های این هنرمند اسپانیایی را با حذف نام فیلمها برای شما کاربران گرامی قرار داده ایم تا نسبت به شناسایی فیلم مورد نظر پس از تماشای تصویر خودرو اقدام نمائید!

آیا فکر می کنید که مخاطب جدی سینما هستید و به خوبی می توانید با مشاهده تصویر یک خودرو که در فیلمهای مشهور استفاده، فیلم مورد نظر را شناسایی نمایید ؟ پس بهتر هست تا آزمون سینمایی طراحی شده توسط سایت مووی مگ را گذرانده تا از میزان اطلاعاتتان در این باره مطمئن شوید.

 

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

 

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی کنید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

quiz3tt