directors chair

تاریخ سینما کارگردانان مشهوری به خود دیده که اغلب به دلیل اینکه پشت دوربین حضور داشتند، چهره آنها کمتر توسط سینما دوستان به خاطر سپرده شده است. البته سینما دوستان حرفه ای به راحتی قادر به شناسایی آنها خواهند بود!

اینبار در « آزمون سینمایی » مووی مگ تصمیم گرفتیم تا تصویر 10 کارگردان مشهور تاریخ سینما را قرار دهیم تا شما عزیزان پس از مشاهده، نسبت به شناسایی نام آنها اقدام نمائید تا ببینیم تا چه اندازه کارگردانان مطرح را می شناسید!

آیا فکر میکنید که مخاطب جدی سینما هستید و به خوبی می توانید با دیدن تصویر کارگردان، نام او را حدس بزنید؟ پس بهتر هست تا آزمون سینمایی طراحی شده توسط سایت مووی مگ را گذرانده تا از میزان اطلاعاتتان در این باره مطمئن شوید.

 

 

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی کنید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

 

quiz3tt