GOT816x379342

یکی از محبوب ترین سریالهای چند سال اخیر که توانسته طرفداران فراوانی را به خود جلب نماید، سریال « بازی تاج و تخت » است که محصول شبکه HBO می باشد. برطبق آمار، سریال « بازی تاج و تخت » در فصل هفتم رکوردهای فراوانی را چه در دانلود غیرقانونی و چه در میزان تماشاگر بر جای گذاشته است.

اینبار در « آزمون سینمایی » مووی مگ تصمیم گرفتیم تا به طرح سوالاتی درباره سریال « بازی تاج و تخت » اقدام نمائیم تا میزان اطلاعاتتان درباره این سریال محبوب را بسنجیم.

آیا فکر می کنید که از طرفداران سریال « بازی تاج و تخت » هستید و  به خوبی از جزئیات این سریال آگاه هستید؟ پس بهتر هست تا آزمون سینمایی طراحی شده توسط سایت مووی مگ را گذرانده تا از میزان اطلاعاتتان در در این مورد مطمئن شوید.

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی کنید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

quiz3tt