Movies1134

دیالوگ های شاخص ، از جمله ویژگی های فیلمنامه های ماندگار تاریخ سینماست. دیالوگ هایی که حتی گاهی در فرهنگ عامه مردم نیز رسوخ کرده و به عنوان یک ضرب الثمل عمومی مطرح می گردد.

اینبار در « آزمون سینمایی » مووی مگ تصمیم گرفتیم تا 10 دیالوگ مشهور را برای شما قرار دهیم تا شما عزیزان بتوانید فیلمی که دیالوگ ها متعلق به آن است را شناسایی نمائید و البته ما هم میزان اطلاعات سینمایی تان را بسنجیم!

آیا فکر می کنید که دیالوگ های مشهور را به خاطر دارید و می توانید با خواندن آن، به فیلمی که دیالوگ متعلق به آن است اشاره نمائید؟ پس بهتر هست تا آزمون سینمایی طراحی شده توسط سایت مووی مگ را گذرانده تا از میزان اطلاعاتتان در در این مورد مطمئن شوید.

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی کنید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

quiz3tt