joo3 10571783433

« نجات سرباز رایان » یکی از تحسین شده ترین آثار ساخته شده در تاریخ سینما درباره جنگ جهانی دوم می باشد. اثری که هنوز هم پس از گذشت دهه ها از زمان اکرانش، در اغلب نظرسنجی ها به عنوان محبوب ترین فیلم جنگی از نگاه تماشاگران و کارشناسان سینما معرفی می شود.

اینبار در « آزمون سینمایی » مووی مگ تصمیم گرفتیم تا 10 سوال درباره فیلم « نجات سرباز رایان » مطرح نمائیم تا میزان اطلاعات سینمایی تان را درباره این اثر بسنجیم!

آیا فکر می کنید که اطلاعاتی کاملی درباره فیلم « نجات سرباز رایان » دارید و می توانید به راحتی سوالات مطرح شده درباره آن را پاسخ دهید؟ پس بهتر هست آزمون سینمایی طراحی شده توسط سایت مووی مگ را گذرانده تا از میزان اطلاعاتتان در این مورد مطمئن شوید.

 

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام کرده و سپس اقدام به گذراندن آزمون های سینمایی کنید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در این جامعه مجازی در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

quiz3tt