avengers infinity war supe342

« انتقام جویان : جنگ ابدیت » یکی از پرفروش ترین  آثار تاریخ سینماست که در سال جاری توانست موفقیت های فراوانی در گیشه کسب نماید و با توجه به اضافه شدن شاخه « محبوب ترین فیلم سال » در اسکار، به نظر می رسد که بتواند در فصل جوایز هم موفقیتش را ادامه دهد.

اینبار در « آزمون سینمایی » مووی مگ تصمیم گرفتیم تا 10 سوال درباره این فیلم مطرح کنیم تا میزان اطلاعات سینمایی تان را درباره این فیلم بسنجیم و ببینیم که آیا شما هم یکی از طرفداران « انتقام جویان : جنگ ابدیت » هستید یا خیر.

آیا فکر می کنید که به راحتی می توانید سوالات مطرح شده درباره فیلم « انتقام جویان : جنگ ابدیت » را پاسخ دهید؟ پس بهتر هست آزمون سینمایی طراحی شده توسط سایت مووی مگ را گذرانده تا از میزان اطلاعاتتان در این مورد مطمئن شوید.

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید ابتدا در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام نمائید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

quiz3tt