barry lyndon 1280x72000

تاریخ سینما آثار برجسته ای را به خود دیده که گاهی حتی پس از گذشت نیم قرن، طرفداران فراوانی دارد و انتخاب اول علاقه مندان به سینماست.

اینبار تصمیم گرفته ایم که تا 10 تصویر از 10 فیلم سینمایی مشهور را در قالب آزمون سینمایی در سایت مووی مگ قرار دهیم تا ببینیم آیا شما خواهید توانست نام فیلم مورد اشاره را حدس بزنید و نمره کامل را دریافت نمائید یا خیر.

آیا فکر میکنید که مخاطب جدی سینما هستید و به خوبی می توانید با مشاهده تصاویر آثار برجسته سینما، آنها را شناسایی نمائید ؟ پس بهتر هست آزمون سینمایی طراحی شده توسط سایت مووی مگ را گذرانده تا از میزان اطلاعاتتان در این باره مطمئن شوید.

 

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید ابتدا در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام نمائید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

quiz3tt