آنجلینا جولی

اینبار در « آزمون سینمایی » مووی مگ تصمیم گرفتیم تا سنجش اطلاعات شما را درباره بازیگران مشهور ارزیابی کنیم به این صورت که شما می بایست از میان گزینه های موجود، آن فیلمی را که بازیگر مورد نظر در آن بازی نکرده را شناسایی و انتخاب نمائید. باید بدانید که این انتخاب ها چندان هم آسان نخواهند بود و یک آزمون بزرگ برای شما به عنوان یک علاقه مند به سینما محسوب می شود!

آیا فکر میکنید که مخاطب جدی سینما هستید و به خوبی می توانید با مشاهده گزینه های موجود، به راحتی آثاری که بازیگر مورد اشاره در آن بازی نکرده را شناسایی نمائید؟ پس بهتر هست تا آزمون سینمایی طراحی شده توسط سایت مووی مگ را گذرانده تا از میزان اطلاعاتتان در این خصوص مطمئن شوید.

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید ابتدا در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام نمائید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

 

don00