پلتفرم

« The Platform» یکی از جنجالی ترین آثار منتشر شده در نتفلیکس است. فیلمی که با استقبال گرمی هم از سوی مخاطبین در ایران مواجه شد و بحث های مختلفی در میان علاقه مندان به سینما ایجاد کرد.

با توجه به محبوبیت فیلم « پلتفرم » در ایران، این بار در آزمون سینمایی تصمیم گرفتیم تا به این اثر پرداخته و اطلاعات سینمایی شما درباره « پلتفرم » را محک بزنیم!

آیا فکر میکنید که « پلتفرم » را به خوبی دیده اید و از جزئیان آن آگاه هستید ؟ پس بهتر هست آزمون سینمایی طراحی شده توسط سایت مووی مگ را بگذرانید و از میزان اطلاعاتتان در این باره مطمئن شوید.

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید ابتدا در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام نمائید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

don00