1 Cre333

یکی از گرافیست های خلاقی ایرانی به نام « بهزاد نوحسینی » اخیراً مجموعه تصاویر مفهومی را خلق کرده که هرکدام بیانگر مشخصه اصلی برخی از بازیگران مشهور هالیوود است. در این تصاویر المان هایی قرار داده شده که مخاطب براساس آن باید تشخیص دهد تصویر مربوطه مربوط به کدام بازیگر است.

از این رو این بار در « آزمون سینمایی » با حذف نام بازیگران، این تصاویر مفهومی را در منتشر کرده ایم تا ذهن شما را دقایقی مشغول کنیم!

این بار برخلاف آزمون های قبلی، زمان بیشتری برای فکر کردن به پاسخ صحیح خواهید داشت پس با خیال راحت تصاویر را بررسی و گزینه صحیح را انتخاب نمائید.

اگر آزمون را گذرانده اید و می خواهید پاسخ سوالات را بدانید، می توانید روی این لینک کلیک کنید و پاسخ را دریافت نمائید.

 

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : برای استفاده از « آزمون سینمایی » شما باید ابتدا در جامعه مجازی سایت مووی مگ ثبت نام نمائید. شما می توانید به راحتی و بصورت رایگان در این جامعه مجازی سینمایی ثبت نام کرده و علاوه بر پیوستن به دوستان سینمایی دیگر و شرکت در بحث های مختلف سینمایی، از امکانات بی نظیری که در در نظر گرفته شده استفاده نمائید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

don00