b4a01e812e2ba4a9d54d7a3cce6a80f1

این بار در بخش آزمون های سینمایی مووی مگ، پنجمین بخش از پوستر های مینیمال فیلمهای مشهور سینمایی را منتشر کرده ایم تا شما با مشاهده آنها، نام فیلم مورد نظر را حدس بزنید و اطلاعات سینمایی تان را بسنجید!

آیا فکر میکنید با تماشای پوستر های مینیمال می توانید نام فیلم را حدس بزنید؟ پس بهتر هست آزمون سینمایی طراحی شده توسط سایت مووی مگ را بگذرانید و از میزان اطلاعاتتان در این باره مطمئن شوید.

در بخش « آزمون سینمایی » وضعیت آزمون با سه رنگ تعیین شده است :

رنگ سبز : چنانچه در مقابل نام فیلم رنگ سبز به نمایش در آید بدین معناست که شما آزمون مورد نظر را با موفقیت پشت سر گذاشته اید و نمره قبولی را کسب کرده اید.

رنگ قرمز : چنانچه شما رنگ قرمز را در مقابل نام فیلم مورد نظرتان مشاهده نمائید، بدین معناست که شما در آزمون ، حد نصاب نمره لازم را کسب نکرده اید و به عبارت ساده تر، در این آزمون رد شده اید!

رنگ زرد : این رنگ نشانه این است که شما در این آزمون شرکت نکرده اید.

* نکته : آزمون شناسایی پوسترهای مینیمال ( بخش پنجم ) نیازی به ثبت نام ندارد. تنها کافی است هنگام شروع آزمون نام و ایمیل خود را در کادر وارد نموده و سپس دکمه " آغاز " را بزنید.

برای دسترسی به بخش « آزمون سینمایی » از منوی بالای سایت بر روی بخش « مطالب » رفته و سپس به « آزمون سینمایی » وارد شوید یا بر روی آیکون انتهای این صفحه کلیک نمائید.

don00