social

با درود به شما کاربران گرامی سایت مووی مگ

پیش از همه میخواهم  تا باردیگر از طرف گروه مدیریتی مووی مگ فرا رسیدن جشن باستانی نوروز را به تمامی شما هموطنان دوست داشتنی تبریک گفته و آرزوی تندرستی را برای شما داشته باشم.

همانطور که می دانید جشن نوروز آمیخته با سنتی به نام عیدی دادن می باشد. سایت مووی مگ نیز در سال جدید عیدی بزرگی را برای کاربران عزیز مووی مگ تدارک دید که بنا به مشکلاتی نشد که پیش از آغاز سال نو آن را به شما عزیزان عرضه کند و با چند روز تاخیر آن را به مرحله اجرایی رسانده است.

همانطور که شاید برخی از شما مشاهده کرده اید ، قابلیتی در سایت به نام " جامعه مجازی " ( با تغییر احتمالی نام ) ایجاد شده که امکانات بی نظیری را در اختیار کاربران عزیز سایت مووی مگ قرار می دهد. در اینجا قصد دارم به تعدادی از این قابلیت های بی نظیر اشاره کنم :

ایجاد گروه و مبحث همانند شبکه های اجتماعی

نمایش دوستان و کاربران آنلاین و گفتگو با آنها همانند شبکه های اجتماعی

امکان ارسال مطالب به دیوار ( همانند فیسبوک )

امکان نمایش فعالیت ها در پروفایل

امکان ارسال ویدئو

امکان ایجاد آلبوم و ارسال تصویر

امکان ایجاد بلاگ برای کاربران

تعیین حریم خصوصی منسجم بطوریکه شما می توانید معین کنید که چه بخش هایی از پروفایلتان قابل بازدید باشد

امکان لایک یا دیسلایک در تمام بخش ها (حتی پروفایل)

امکان گزارش صفحات به مدیر جهت حذف یا ویرایش

امکان دوستیابی و فرستادن پیام خصوصی به کاربران

امکان ایجاد رویداد در بازه ی زمانی خاص

امکان ارسال دعوتنامه برای عضویت در گروه یا رویداد

امکان تعیین امتیاز به ازای فعالیت در سایت

امکان اشتراک گذاری مطالب یا پروفایل در سایتهای اشتراک گذاری

نمایش مطالب به صورت RSS

امکان جستجوی دوستان بنا به فیلد های ثبت نامی(همانند جستجوی دوستان در شبکه های اجتماعی)

امکان ورود کاربران از طریق حساب فیس بوک یا توییتر

و بسیاری از امکانات بی نظیر دیگر!

سایت مووی مگ با احترام به حقوق کاربران و همچنین درخواست های مکرر برای ایجاد امکانات بیشتر به کاربران ، اقدام به ایجاد این شبکه اجتماعی در داخل سایت مووی مگ نموده است که امیدواریم مورد پسند شما واقع شود. اما چند نکته هم وجود دارد که از شما کاربران عزیز درخواست داریم آنها را رعایت نمائید :

لطفا از قرار دادن تصاویر خلاف عفت عمومی جداً خودداری کنید زیرا به محض مشاهده این موارد حساب کاربری فرد خاطی مسدود خواهد شد.

همچنین از شما عزیزان درخواست داریم تا در هنگام ارسال عکس در صفحه شخصی تان ، به قوانین پایبند باشید و تصاویر مورد دار را منتشر نکنید. البته منظورمان این نیست که هیچ تصویری ارسال نکنید اما خب! خودتان می دانید دیگه!!

لطفا به هنگام ارسال مطالبتان توجه داشته باشید که مووی مگ یک سایت سینمایی است! پس پست های سیاسی و غیره که ربطی به محتوای مووی مگ ندارند را ارسال نکنید. لازم به یادآوری نیست که در صورت مشاهده پست های اینچنینی، حساب کاربری فرد مذکور بلافاصله مسدود خواهد شد.

و در آخر هم از کاربران عزیز می خواهیم تا ما را در جهت اداره هرچه بهتر این قابلیت جدید یاری نمایند و در صورت مشاهده تخلف، آن را سریعاً به مدیریت مووی مگ اطلاع دهند.


برای شروع به کار ، ساخت پروفایل و شروع از منوی جامعه ی مجازی وارد شوید .اگر پیشتر عضو سایت شده اید با وارد کردن نام کاربری و گذر واژه می توانید وارد شوید و اگر هنوز به جمع کاربران مووی مگ نپیوسته اید با یک ثبت نام بیست ثانیه ای می توانید از امکانات این سیستم استفاده کنید.

هم اکنون آغازگر یک رابطه ی اجتماعی باشید..خود و دوستانتان را به چالش بکشید و از اطلاعات یکدیگر استفاده کنید

این هم عیدی مووی مگ به شما! امیدواریم که توانسته باشیم ذره ای از لطف شما طرفداران مووی مگ را جبران کنیم.

با تقدیم احترامات فراوان

نگین توانا ، مسئول روابط عمومی سایت مووی مگ
ورود به پاتوق سینمایی ما