ترانه

کسی در فیلم حضور دارد  که من بشناسم؟

الهه حصاری که اخیرا سریال « ممنوعه » با بازی او منتشر شده، بازیگر نقش اصلی فیلم است. اندیشه فولادوند هم که اخیرا فیلم عجیب و غریب « راه رفتن روی سیم » را از او دیده بودیم، دیگر بازیگر فیلم به شمار می رود.

داستان فیلم درباره چیست ؟

داستان فیلم درباره دختری است که در عرصه مدلینگ فعالیت می کند و ماجراهای ناخوشایندی که برایش رخ می دهد.

کارگردان کیست ؟

مهدی صاحبی که « ترانه » اولین تجربه سینمایی اش محسوب می شود.

ترانه

نکات مثبت فیلم ؟

واقعاً وجود ندارد!

نکات منفی فیلم ؟

در فیلم شخصیت پردازی به چشم نمی خورد. مجموعه آدمهایی که در فیلم هستند تک بعدی هستند و حتی آنچه که قصد بیانش را هم دارند قابل پیش بینی است!

فیلم چند سکانس بی ربط به سبک فیلمهای ایرانی اواخر دهه هفتاد دارد. از آن دست سکانس هایی که در آن موزیک و پارتی و مسائلی از این دست رویت می شود. به نظر می رسد که کارگردان اثر هنوز هم احساس می کرده چنین سکانس هایی می تواند نمایانگر دنیای جوان پسند در فیلمش باشد!

دیالوگ نویسی نیز در وضعیت بحرانی به سر می برد و مجموعه دیالوگ هایی که در فیلم رد و بدل می شود به راحتی قابل مقایسه با سریالهای تلویزیونی است!

بازیگران فیلم نیز در بد بودن گوی سبقت را از یکدیگر ربوده اند. در این میان بدترین بازیگر الهه حصاری هست که در رقابت با دیگر بازیگران همواره پیروز است!

عامل تاثیرگذار برای تماشای فیلم؟

هیچ عاملی نیست که بتواند بر روان شما تاثیر بگذارد!

https://moviemag.ir/images/phocagallery/9018/taraneh/thumbs/phoca_thumb_l_1.jpg

حرف آخر ؟

اینکه چطور « ترانه » بصورت تله فیلم از تلویزیون پخش نشده جای تعجب دارد چراکه هیچ المان سینمایی در فیلم به چشم نمی خورد. از گریم عجیب و غریب گرفته تا بازیهای بد، از « ترانه » فیلمی ساخته که واقعاً مشخص نیست چرا باید به تماشای آن نشست!

 

منتقد: میثم کریمی

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید

 

نام فیلم : ترانهترانه

کارگردان : صاحبی

نویسنده : -

تهیه کننده : محمدتقی انصاری

بازیگران :

الهه حصاری

اندیشه فولادوند

مریم معصومی

 و...