http://moviemag.ir/images/phocagallery/9017/The_Secret_Life_of_Pets/thumbs/phoca_thumb_l_1.jpg

کسی در فیلم حضور دارد که من بشناسم؟

مشهوترین صداپیشه این انیمیشن کوین هارت می باشد که در یکی دو سال گذشته در سینما بسیار فعال بوده و اخیرا هم با دواین جانسون در فیلم « اطلاعات مرکزی » در سینما حضور داشت. اریک استون استریت هم که بیشتر با « خانواده مدرن » به یاد آورده می شود در فیلم حضور دارد.صدای آلبرت بروکس کهنه کار را هم می توانید در این انیمیشن پیدا کنید.

داستان فیلم درباره چیست ؟

مکس ( لوئیس سی.کی ) سگ خانگی است که به تازگی مجبور شده سگی دیگر به نام دوک ( اریک استون استریت ) را در کنار خود تحمل کند. اما جدال این دو و اشتباهاتشان باعث می شود توسط مامور کنترل حیوانات گرفتار شوند و...

کارگردان کیست ؟        

یارو چنی و کریس رناود. چنی اولین بار است که یک انیمیشن بلند را کارگردانی می کند اما رناود در دنیای انیمیشن چهره شناخته شده ای است و کارگردان دو قسمت فیلم « من نفرت انگیز » بوده که نامزد دریافت اسکار بهترین انیمیشن سال نیز شد.

http://moviemag.ir/images/phocagallery/9017/The_Secret_Life_of_Pets/thumbs/phoca_thumb_l_10.jpg

خانواده ها در هنگام تماشای فیلم باید به چه نکاتی توجه نمایند؟

این انیمیشن مختص به بچه هاست پس می توانید با خیال راحت به کارهای روزانه تان برسید.

نکات مثبت فیلم ؟

شخصیت های بامزه و دوست داشتنی که البته با توجه به سابقه « من نفرت انگیز » می شد انتظارش را هم داشت.

فضای شاد و شوخی های کلامی از کیفیت مناسبی برخوردار هستند. شما تقریباً در هیچ لحظه ای از فیلم ناراحت نمی شوید و در آخر هم همه چیز موزیکال و شاد به پایان می رسد. یک تجربه خوشایند که قطعا کودکان را راضی خواهد کرد.

مینیون ها را هم می توانید لحظاتی در فیلم پیدا کنید!

نکات منفی فیلم ؟

داستان فیلم تا زمانی که درباره فعالیت حیوانات در زمان نبودن صاحبشان است، جذاب و تازه است اما زمانی که به تجربه ای خیابانی و تعقیب و گریز تبدیل می شود، تازگی خود را از دست می دهد و شبیه به انیمیشن های پرتعدادی می شود که تقریباً در همه شان چنین لحظاتی به چشم می خورد.

طبیعی هست که « زندگی مخفیانه حیوانات خانگی » از بابت مضمون و پیامهای اخلاقی در حد و اندازه آثار پیکسار نباشد اما سازندگان بیش از حد سطح انیمیشن را پائین آورده اند تا اصلی ترین مخاطبین این انیمیشن کودکان و نوجوانان باشند؛ « زندگی مخفیانه حیوانات خانگی » برای مخاطب بزرگسال بخشی را در نظر گرفته نشده.

کیفیت گرافیکی انیمیشن از زمان اکران فیلم « من نفرت انگیز » تا به امروز تغییری نکرده و به نظر می رسد که از همان سیستم های چند سال گذشته برای ساخت « زندگی مخفیانه حیوانات خانگی » استفاده شده است!

http://moviemag.ir/images/phocagallery/9017/The_Secret_Life_of_Pets/thumbs/phoca_thumb_l_14.jpg

حرف آخر :

« زندگی مخفیانه حیوانات خانگی » همانند « من نفرت انگیز » اثر شاد و بامزه ای است که می تواند مخاطبین نوجوانش را راضی نماید. اما ایراد عمده ای که همواره به ساخته های کمپانی « ایلومینیشن اینترتینمنت » گرفته شده بر جدیدترین انیمیشن این کمپانی هم نیز وارد است و آن اینکه این انیمیشن ها فاقد عمق کافی برای ماندگاری در ذهن مخاطبش است. زمانی که انیمیشن به پایان می رسد، کمتر امکان دارد که لحظه خاصی از داستان در ذهنتان باقی بماند.

منتقد: میثم کریمی

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به کانال رسمی مووی مگ در تلگرام بپیوندید!

زندگی مخفیانه حیوانات خانگی (The Secret Life of Pets)peut33ttt

کارگردان : Yarrow Cheney, Chris Renaud

فیلمنامه : Cinco Paul, Ken Daurio

بازیگران :

Louis C.K...Max

Eric Stonestreet ... Duke

Kevin Hart ... Snowball

Jenny Slate ... Gidget

و...

ژانر : انیمیشن

رده سنیPG ( مناسب برای افراد بالای7 سال)

زمان : 87 دقیقه