278547822

کسی در فیلم حضور دارد  که من بشناسم؟

ملیسا مک کارتی که پس از فیلم « ساقدوش ها » توانست تبدیل به ستاره شود و در آثار کمدی به ایفای نقش بپردازد، بازیگر نقش اصلی فیلم می باشد.

داستان فیلم درباره چیست ؟

پس از اینکه دیانا ( ملیسا مک کارتی ) از همسرش جدا می شود، تصمیم می گیرد به کالجی که دخترش هم در آن تحصیل می کند بازگردد تا بتواند تحصیلش را تکمیل نماید و البته ، زندگی جدیدی را آغاز نماید اما...

کارگردان کیست؟         

بن فالکون که پس از ازدواج با ملیسا مک کارتی، توانست چندین اثر را به همراه همسرش کارگردانی کند و خود را به عنوان کارگردان مطرح نماید. فالکون حالا تمام پروژه هایش را " زن و شوهری " می بندد!

http://moviemag.ir/images/phocagallery/9018/Life_of_the_Party/thumbs/phoca_thumb_l_5.jpg

خانواده ها در هنگام تماشای فیلم باید به چه نکاتی توجه نمایند؟

فیلم بهرحال در مورد مادری است که به کالج باز می گردد و در آنجا روابطی هم تجربه می کند! شاید بهتر باشد هنگام دیدن اثر در کنار فرزندانتان باشید!

نکات مثبت فیلم ؟

بخش هایی از فیلم که با شخصیت هلن می گذرد، جالب و نسبتاً بامزه است.

نکات منفی فیلم ؟

فیلمنامه ایده ارجینالی ندارد و برگرفته از یک فیلم قدیمی دیگر به نام « بازگشت به مدرسه » است که در دهه 80 ساخته شده بود. جالب اینکه ایده های آن فیلم در اینجا هم به کار گرفته شده با این تفاوت که جای زن و مرد تغییر کرده و مشخصاً ، شوخی ها هم رنگ و بوی متفاوتی یافته!

خیلی نباید انتظاری از هوش آدمهای داستان داشت. آنها بطور عجیبی کارهای حماقت آمیز انجام می دهند که اغلب هم با کمدی فاصله دارد!

مشخص نیست که تا چه زمانی قرار است مخاطب سینما به شوخی هایی که با فیزیک بدنی ملیسا مک کارتی انجام می شود بخندد. شوخی هایی که چندین سال است در حال تکرار شدن است و واقعاً به سختی لبخند به لب می آورد!

بخش های فرعی داستان از جمله رابطه دخترِ دیانا در کالج، سطحی تر از آن است که تاثیری در روند داستان داشته باشد.

عامل تاثیرگذار برای تماشای فیلم:

قطعاً ملیسا مک کارتی و دیگر هیچ!

http://moviemag.ir/images/phocagallery/9018/Life_of_the_Party/thumbs/phoca_thumb_l_3.jpg

حرف آخر :        

« پایه مهمانی » یک اثر " ملیسا مک کارتی ایی " می باشد که مخاطبان خاص خودش را در سراسر جهان دارد. کمدی که پیش از این در فیلمهای دیگرش نظیر « رئیس » یا « جاسوس » نیز مشابه آن را دیده بودیم. مک کارتی و همسرش فالکون، در اینجا نیز خودشان را تکرار کرده اند و به جایگاه بالاتری در فیلمسازی دست نیافته اند. باید منتظر ماند و دید آنها در آینده کدام پروژه را " زن و شوهری " خواهند بست!

 

منتقد: میثم کریمی

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید

 

پایه مهمانی  (Life of the Party)lif3h3d

کارگردان : Ben Falcone

فیلمنامه : Ben Falcone, Melissa McCarthy

بازیگران :

Melissa McCarthy...Deanna

Debby Ryan...Jennifer

Gillian Jacobs...Helen

Adria Arjona...Amanda

ژانر : کمدی

رده سنی :  PG-13 ( مناسب برای افراد بالای 13 سال)

زمان : 105 دقیقه