12200146146

کسی در فیلم حضور دارد که من بشناسم؟

جاش هالووی مشهورترین بازیگر فیلم است که در آثار مطرحی همچون سریال « Lost » و فیلم « ماموریت غیرممکن : پروتکل شبح » ایفای نقش کرده بود.

داستان فیلم درباره چیست ؟

قرار هست که بزودی یک مسابقه رقص برگزار شود و رقاصان از سراسر جهان گرد هم آیند تا توانایی هایشان را به رخ یکدیگر بکشند. مشکل اینجاست که آمریکایی ها سالهاست که نتوانسته اند موفقیتی در این مسابقه بدست بیاورند ولی امسال قضیه فرق می کند!

کارگردان کیست ؟            

بنسون لی : بنسون لی به جز یک فیلم عجیب و غریب به نام « بانوی دوشنبه » که معلوم نیست یک فیلم بلند سینمایی و مدعی بود یا یک تجربه شخصی، فیلم دیگری در کارنامه هنری اش ندارد. آخرین ساخته لی ( بانوی دوشنبه ) مربوط به 15 سال پیش هست و طی سالهای اخیر هم خبری از آقای بنسون لی در عالم سینما نبوده. به نظر می رسد کسب و کار این کارگردان چیزی متفاوت از سینما باشد.

خانواده ها در هنگام تماشای فیلم باید به چه نکاتی توجه کنند؟99993749

خودتان را خسته نکنید! فیلم درباره رقص و موزیک است و اگر توصیه ای هم به فرزندانتان داشته باشید چندان افاقه ای نمی کند و آنها کار خودشان را انجام می دهند!

با اینحال خوشبختانه « مبارزه سال » فاقد لحظات ناپسند برای افراد کم سن و سال است.

نکات مثبت ؟

شنیدن موسیقی در هر صورت لذت بخش است.

علاقه مندان به هنر حرکات موزون، می توانند انواع و اقسام تکنیک های جدید را از این فیلم یاد بگیرند!

« مبارزه سال » می تواند طرفداران « Step Up » را خوشحال کند!

نکات منفی ؟

یک آدم خسته م درب و داغان که قرار هست در یک محیط نه چندان جالب چند جوان را تبدیل به قهرمان کند، به اندازه کافی سوژه ای احمق134621626435000انه هست که به آن پرداخته نشود!

اصولاً بحث کردن درباره فیلمنامه « مبارزه سال » کار بیهوده ای است!

بازی بازیگران بطور کل ضعیف و خسته کننده هست. جاش هالووی یکی از بدترین بازیهای خودش را ارائه داده.

انتهای فیلم از ابتدایش مشخص است. فیلم که آغاز می شود و 10 دقیقه از آن سپری می شود متوجه می شویم که یک دوجین جماعت بی حال قرار هست قهرمان بشوند!

کلام آخر ؟

« مبارزه سال » را اگر به عنوان یک مستند درباره رقص در نظر بگیریم، قابل قبول هست ( حداقل برای دنبال کنندگان این موضوع ) اما در قامت یک اثر بلند سینمایی ، ابداً حرفی برای گفتن ندارد و به حدی ضعیف است که به راحتی می توان به آن لقب " یکی از ضعیف ترین آثار سال " را نسبت داد.منتقد : میثم کریمی           

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگیرد قانونی می شود.

به جمع طرفداران مووی مگ در فیس بوک بپیوندید
1231231231023212132


مبارزه سال : Battle of the Year

کارگردان : Benson Lee

نویسنده : Brin Hill ، Chris Parker

بازیگران :

osh Holloway...Jason Blake

Laz Alonso...Dante Graham

Josh Peck...Franklyn

Caity Lotz...Stacy

و...

ژانر : موزیکال

رده سنی : PG-13( مناسب برای افراد بالای 13 سال)

زمان : 110 دقیقه