2 1 20151116195646

مجری و کمدین محبوب انگلیسی با قاطعیت کامل و دشنام‌هاي مستقيم، حملات پاریس را محکوم و حمایت خود را از فرانسوی‌ها اعلام کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از باني فيلم ، جان الیور حرفش را دقیقا همانطور که می‌خواهد می‌زند. یکشنبه شب، وي كه میزبان برنامه «هفته پیش امشب» است، برنامه کمدی و خبری 30 دقیقه‌ای خود در شبکه اچ‌بی‌او را با دشنام دادن به تروریست‌هایی که بیش از 100 نفر را در پاریس به قتل رساندند آغاز کرد. او گفت: «چند چیز هستند که ما می‌توانیم با قاطعیت بگوییم و اینجاست که در اچ‌بی‌او بودن به آدم کمک می‌کند چون می‌شود آن چیزها را بدون محدودیت گفت». بعد هم همانطور که خودش گفت، او وارد «لحظه فحش‌دادن در تلویزیون کابلی‌»‌اش شد.

الیور گفت: «تا این لحظه، می‌دانیم این حمله‌ها توسط ****‌های به تمام معنا اجرا شده‌اند. عوضی‌های بی‌وجدانی که احتمالش بسیار زیاد است که دارند با عوضی‌های **** دیگر کار می‌کنند و مسلما در خدمت ایدئو‌لوژی‌ عوضی‌بودن خالص هستند. نکته دوم که تقریبا کاملا بدیهی است، این است که لعنت به این عوضی‌ها. می‌توانم بگویم **** ****. و نکته سوم، بسیار مهم است که به یاد داشته باشیم هیچ کاری که این عوضی‌ها دارند سعی می‌کنند انجام دهند، در نهایت عملی نخواهد شد»

الیور گفت فرانسه کشوری با مردم قوی و فرهنگ و سبک زندگی فوق‌العاده است. هر تلاشی برای ممانعت از آن بیهوده خواهد بود. او در نهایت اضافه کرد: «بنابراین به مردم فرانسه می‌گویم، ما حقیقتا به فکر شما هستیم و من شکی ندارم همینطور که رویدادهای جدید اتفاق می‌افتند، حرف‌های بیشتری برای گفتن خواهد بود».