20151124121121 21

کمپانی یونیورسال خواستار حضور آنجلینا جولی در دنباله فیلم‌های تاریخی قدیمی خود شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ؛ پس از اینکه فروش کم فیلم سینمایی «کنار دریا» به کارگردانی آنجلینا جولی نتوانست انتظارات مسئولان کمپانی یونیورسال استودیوز را برآورده کند، آن‌ها برای جبران این موضوع از جولی خواسته‌اند دوباره در فیلم‌های این کمپانی به ایفای نقش بپردازد.

چندی پیش کمپانی یونیورسال اعلام کرد که قصد دارد، فیلم‌های هیولایی خود را دوباره احیا کند و برای این منظور از الکس کورتزمن (نویسنده تبدیل‌شوندگان) و کریس مورگان (نویسنده سریع و خشمگین 7) خواسته تا دست به خلق داستان برای ادامه فیلم‌های سینمایی قدیمی و محبوب این کمپانی بزنند.

ساخت دنباله برای فیلم سینمایی «عروس فرانکشتاین»، محصول 1935 میلادی که در ژانر وحشت ساخته شده و خود دنباله «فرانکشتاین» (محصول 1931) بود، یکی از گزینه‌های کمپانی یونیورسال برای آنجلینا جولی است. نقشی که به نظر بسیار جذاب بوده و نیازمند خلاقیت بالایی است.

دیگر گزینه پیشنهادی یونیورسال حضور جولی در «تحت تعقیب 2» است. نسخه اولیه این فیلم با نام «تحت تعقیب» درسال 2008 میلادی و با بازی آنجلینا جولی فروش قابل توجهی (نسبت به هزینه تولیدش) داشت.

کریس مورگان نویسنده محبوب کمپانی یونیورسال، فیلمنامه «تحت تعقیب» را نوشته بود و به نظر می‌رسد، متقاعد کردن نویسنده و بازیگر قبلی این فیلم برای حضور در دنباله آن کار دشواری برای این کمپانی فیلم‌سازی نباشد.

البته هنوز خبری در خصوص توافق آنجلینا جولی برای ایفای نقش در فیلم‌های پیشنهادی منتشر نشده است.