زیر نور کم

کسی در فیلم حضور دارد  که من بشناسم؟

لیلا زارع که اغلب او را با سریال « ارمغان تاریکی » می شناسند، بازیگر نقش اصلی فیلم است. صابر اَبَر که در هفته های اخیر با سریال « قورباغه » تیتر رسانه ها بوده، دیگر بازیگر فیلم است. حمیدرضا آذرنگ و بهناز جعفری نیز از دیگر بازیگران فیلم محسوب می شوند.

داستان فیلم درباره چیست ؟

رویا ( لیلا زارع ) دچار مشکلاتی در زندگی است و ذهن ناآرامی دارد. در این شرایط همسرش ( صابر اَبَر ) سعی می کند او را آرام کند اما وضعیت تغییر نمی کند تا اینکه..

کارگردان کیست ؟

محمد پرویزی که « زیر نور کم » ( با نام سابق سمفونی تولد ) نخستین تجربه نویسندگی و کارگردانی او محسوب می شود. پرویزی یک سال بعد در سال 1395 فیلم پر ستاره « لابی » را کارگردانی کرد و پس از آن کسی از او خبر ندارد.

نقد فیلم زیر نور کم

نکات مثبت فیلم ؟

برای تماشاگران که هیچ. اما در میانه فیلم ناگهان بیش از ده بازیگر در مقابل دوربین قرار می گیرند و با یکدیگر بگو و مگو می کنند. اینکه این فرصت در اختیار این بازیگران که امکان دارد هنرجو، دوست و آشنا یا هر فرد دیگری باشند قرار گرفته که بتوانند در یک سکانس کاملاً بی ربط به فیلم بازی کنند، احتمالا نکته مثبتی برای آن ها محسوب می شود.

نکات منفی فیلم ؟

خط زمانی فیلم دائم در حال تغییر است و قرار است در طی این تغییرات، ما به ذهن رویا وارد شویم و دلیل آشفتگی زندگی او را بدانیم. اما فیلم که به پایان می رسد، تماشاگر هیچ چیز جز دیالوگ های بی سر و ته نشنیده است!

بخش زیادی از فیلم نیز با