کریستن دانست کانیه وست

68466در هفته ای که گذشت گزینه لوح بگیر نداشتیم و دوباره مجبور شدیم تمشک هامونو ردیف کنیم.

این هفته خبر رسید مهندس کانیه وست که آخرش نفهمیدیم می خواد کاندید ریاست جمهوری آمریکا بشه یا نه، اومد یه پوستر از کمپین تبلیغاتیش منتشر کرد که همه خوشحال و خندان داشتن می خندیدن به دنیا. یکم که از انتشار تصویر گذشت، یکدفعه دیدیم سرکار خانم کریستن دانست که خیلی وقت هم بود ازش خبری نداشتیم، اومدن گفتن:« مهندس حله که می خوای رئیس جمهور بشی اما دیگه رخ ما رو چرا زدی اون بالا؟ نیش ما به کمپین شما باز شده مگه؟ عکس میخوای بزنی عکس زن و خواهر زنای خودتو بزن داخل پوستر از نیش من مایه میزاری؟! »

هیچی دیگه، ما هم اینجا به دلیل آنچه که « کمپینک کانیه وست » می نامیم، تمشک زرینی را به این مایه دار کاندید تقدیم می کنیم که هنوز هیچی نشده اومدن گفتن بدون اجازه از تصویر ما روی دم ودستگاه های تبلیغاتیش استفاده می کنه. بهترین اتفاق در انتخابات آمریکا همین کانیه وسته، خبرهاشو از دست ندید که قراره آمریکا رو واکاندا کنه و تچالا و رفقاشو بیاره وسط!

 آنابل

68466آقا این هفته داشتیم زندگیمونو می کردیم یکدفعه دیدیم شبکه های اجتماعی پر شده از خبر گم شدن آنابل!

والا ما گفتیم این هفته کدوم بیچاره ای چیزیش شده که کاشف به عمل اومد، عروسک آنابل که معرف حضورتون هست گم شده و سر جاش نیست. این خبر که اومد ملت گمانه زنی ها رو شروع کردن. یکی گفت آنابل شوهر کرده رفته یکی هم گفت رفته هوا خوری! یکی گفت زده موزه رو ترکونده و در رفته و یکی هم گفته اومده ایران رفته سراغ گرگ های وال استریت که باعث شده وضعشون امروز اینطوری بشه! اما آخرش یه چند ساعت بعد مسئولان موزه اومدن و گفتن:« بابا در و دیوار رو عنکبوت گرفته بود اومدیم یکم تمیز کاری کنیم این بدبخت رو هم برداشتیم گذاشتیم یه گوشه و کارمونم تموم شد گذاشتیمش سرجاش .. » بعدشم هار هار خندیدن!

از این رو، به دلیل آنچه که « جابجایی آنابل » می نامیم، تمشک زرینی را اول به مسئولان موزه که سهم زیادی در ایجاد شایعه ها داشتن و دوم به ملت بیکار تقدیم می کنیم که اومدن وحشت کردن وقتی این عروسک رو سرجاش ندیدن! گوشی ندیدی 40 میلیون پولش باشه و نمودار ندیدی شبیه شیلنگ دستشویی که روی شیر رو به پایین آویزون شده تا بدونی گم شدن آنابل خیلی هم ترسناک نیست!

 مجتبی پوربخش

68466در هفته ای که گذشت خبر رسید که یکی از مجریان شبکه ورزش به دلیل استفاده از شوخی های جنسی در حین اجرا از کار اخراج شده. پیگیر ماجرا شدیم رسیدیم به مهندس مجتبی پوربخش، مجری ورزشی که گفته شد در یک برنامه حرف هایی زده که نباید می زده. جاتون خالی، بابامم کنارم داشت حساب کتاب می کرد این ماه چقدر تو خونه مفت خوری کردم و با افتخارم میگفت:« هزینه کولر رو ازت نمی گیرم » که یکدفعه ما زدیم صحبت های پوربخش پخش بشه. هیچی دیگه، هی هرچی که مجری می گفت، بابام یکی می زد تو سرم و اونور هرچی جوابشو میدادن یکی دیگه میزد. دیگه آخرش که گفت:« نتونست ... » بابام با لگد زد منو پرت کرد بیرون گفت برو دنبال سرنوشتت چشمم بهت نیفته...پول کولرم باید بدی!

از این جهت، به دلیل آنچه که « میل کردن یا نکردن  »می نامیم، تمشک زرینی را به مهندس پوربخش تقدیم می کنیم که جلوی ملت تو یه شبکه عمومی که مخاطبش از 3 ساله تا 90 ساله هست شوخی جنسی میکنه و فکر میکنه خیلی هم کارش درسته. نکنید آقا اون مدیومی که شما توش برنامه اجرا می کنید چه خوشتون بیاد چه نه، شرایطش با شبکه های اجتماعی فرق میکنه!

 

ذره بین            

* شما می توانید گزینه های " لوح زرین بگیر یا تمشک بگیر"  سینمایی یا تلویزیونی تان را به ما معرفی کنید تا آنها را در همین بخش معرفی کرده و جوایزشان را تقدیمشان کنیم! 

این مطلب بصورت اختصاصی برای سایت " مووی مگ " به نگارش درآمده و برداشت از آن جز با ذکر دقیق منبع و اشاره به سایت مووی مگ، ممنوع بوده و شامل پیگرد قانونی می گردد.

به خانواده بزرگ جامعه مجازی مووی مگ بپیوندید