sosh

پس از شوخی جنسی سیده زینب موسوی در برنامه خندوانه، با نام خانوادگی سوشا مکانی دروازه بان سابق پرسپولیس، واکنش‌های بسیاری نسبت به آن اتفاق افتاد. از این پرسش که آیا چنین شوخی‌هایی برای همه طیف‌ها و افراد در کشور ما مجاز است؟ آیا مکانی فرصتی به اندازه ساعت پربیننده صدا و سیما برای پاسخ دادن به این توهین دارد؟ حالا سوشا مکانی، نخستین واکنش به این اتفاق را نشان داده است.

به گزارش مووی مگ به نقل از کافه سینما، سوشا مکانی در مورد تمسخر فامیلی اش در برنامه خندوانه گفت: من مدت‌ها است که اصلا تلویزیون نگاه نمی‌کنم و این موضوع‌ها برایم اهمیتی ندارد. یکسری افراد برای بزرگ شدن دست به هرکاری می‌زنند و فقط این را بگویم که سوشا مکانی به خاطر قلب پرسپولیسی که دارد حد تحملش بسیار بیشتر از اتفاق‌هایی است که در یک برنامه طنز افتاده است. جنبه من بسیار بسیار بالا است و با این مسائل ناراحت نمی‌شوم.

او می گوید: اصلا به این مسائل فکر هم نمی کند. به چیزی جز موفقیت در فوتبال و خانواده‌ام حتی فکر نمی‌کنم و فرصتی برای توجه کردن به مسائل بی‌اهمیت ندارم. من تمام انرژی‌ام را صرف فوتبال و خانواده‌ام کرده‌ام و این مسائل پیش پا افتاده من را ناراحت نمی‌کند.

دروازه بان سابق پرسپولیس در پایان مثال جالبی در مورد این اتفاق می زند: متاسفانه در کشور ما به رییس جمهور عزیزمان در تلویزیون توهین می شود، حالا من که دیگر سوشا مکانی هستم. پس سکوت در مقابل کسانی که تریبون دستشان هست بهترین جواب است. زمان یکسری از آدم‌ها را سربلند و یکسری‌ها سرافکنده خواهد کرد و مطمئن باشید من از دسته اول خواهم بود.