image 13960502270 17 6 224 19245622

پس از پایان ماه رمضان، شهاب حسینی نمایش «اعتراف» با بازی خود و علی نصیریان به روی صحنه برد که با استقبال بسیاری از مخاطبان مواجه شده و حتی جمعی از نمایندگان مجلس همچون علی مطهری به تماشای آن نشستند. این روزها بلیت‌های این نمایش در بازار سیاه با قیمت‌های بسیار نجومی فروخته می‌شود به طوری که برخی سودجویان قیمت بلیت صندلی‌های جلویی این نمایش را به قیمت یک میلیون تومان عرضه می‌کنند. اما با انتشار گسترده این خبر، پیمان شریعتی مدیر تئاتر شهر اعلام کرد که بلیت‌هایی یک میلیون تومانی این نمایش ابطال خواهد شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، پس از اینکه در روزهای ابتدایی نمایش «اعتراف» شهاب حسینی، بسیاری از بلیت‌های این تئاتر به سرعت پیش فروش شد، بسیاری از مخاطبان برای تهیه بلیت‌های این نمایش به دردسر افتادند و نتوانستند به تماشای آن بنشینند.

به گزارش ایسنا، سایت فروش اینترنتی این تئاتر (ایران نمایش)، بلیت‌های «اعتراف» را تا تاریخ هفتم شهریور ماه به طور کامل پیش فروش کرده ولی در یکی‌ از کاربران سایت‌های مطرح (دیوار) که چندی پیش صحبت‌هایی در مورد امکان فیلتر شدن آن مطرح شده بود، تعدادی از بلیت‌های این نمایش با قیمت یک میلیون تومان به فروش گذاشته شده است.

البته در این میان، فروشندگان منصفی هم بوده‌اند که بلیت‌های خود را در تیرماه و نیز برای مرداد ماه با همان قیمت اصلی بلیت یا نهایتا با قیمت ۱۵۰ هزارتومان برای فروش ثبت کرده‌اند، اما یکی از این فروشندگان دو عدد بلیت اواخر مردادماه را در ردیف اول با این تبلیغ که «صندلی‌ها درست روبروی جایگاه بازی علی نصیریان و شهاب حسینی هستند» به قیمت یک میلیون تومان عرضه کرده است.

پس از انتشار این خبر پیمان شریعتی مدیر تئاتر شهر اعلام کرد که بلیت‌های یک میلیون تومانی نمایش «اعتراف» باطل خواهد شد و با این پدیده برخورد قاطع  خواهد شد.