image 13960518962 1973373

احد آزادی خواه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس روز دوشنبه از اکران فیلم «پا تو کفش من نکن» ساخته حسین فرحبخش انتقاد کرد و هشدار داد سینمای ایران به سمت سطحی گری می‌رود. حسین فرحبخش کارگردان این فیلم پاسخ کوتاهی به اظهارات این نماینده مجلس داد.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، با اکران فیلم «پا تو کفش من نکن» رسانه‌های اصولگرا به تندی از این کمدی انتقاد کردند. احد آزادی خواه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس که در هفته‌های گذشته، مواضع تندی نسبت به نمایش برخی فیلم‌های سینمایی از خود نشان داده بود، درباره فیلم حسین فرحبخش گفته بود:« اعتقاد دارم که فیلم‌های مانند «پاتو کفش من نکن» فرآیند سینمای حرفه‌ای ما را از سمت سوی یک سینمای شاخص بین المللی به یک سینمای عرفی و سطحی می‌برد که این موضوع نگران کننده است. امروز سینمای ما رنگ و بوی بالیوودی به خود گرفته است و به سمت سینمای سطحی می‌رود

حسین فرحبخش کارگردان «پا تو کفش من نکن» درباره صحبت‌های سخنگوی کمیسیون فرهنگی می‌گوید:« در قرآن آمده که هرگاه با فرد نادانی روبرو شدید، به او سلام کنید. من می‌خواهم از این جا سلام بسیار گرمی به این نماینده مجلس ارسال کنم، زیرا ایشان خود با قرآن و مفاهیم آن آشنا هستند »

کمدی «پا تو کفش من نکن» با بازی بهنوش بختیاری، سحر قریشی، رضا ناجی، یوسف تیموری، علی صادقی و... از چهارم مرداد ماه در سینماهای کشور به نمایش درآمده و بدون در اختیار داشتن سینماهای حوزه هنری بیش از 320 میلیون تومان فروخته است.