7238e53e 5afa 42ee 9d2311

خیلی دور نیست سالهایی که جمعه به جمعه تمام خانواده مقابل یک تلویزیون لامپی می‏ نشستیم تا فیلم‏های سینمایی شروع شود. روزگاری که تمام هفته را برای دیدن قسمت جدید سریال‏ مورد علاقه مان روزشماری می‏کردیم.

اما به سرعت دنیا عوض شد و ما که هیچکدام از سرگرمی‏ هایمان هنوز بالغ نشده بود، پا به دنیای رنگارنگ فیلم‏ها و سریال‏ها گذاشتیم و عصر دانلودهای زیر زیرکی و رد ودبدل شدنِ هاردها و خرید حجم ‏های اینترنت آغاز شد.

 حالا فقط با یک کلیک، بدون دغدغه‏ مصرف حجم اینترنت و ساعت‌ ها وقت تلفی برای دانلود می‏شود آنلاین سریال دید. سریال‏های روز و نوستالژیک ایرانی و خارجی، با حجم رایگان، با کیفیت و با دوبله‏ های عصر طلایی دوبله ایران. حتی 5 سال پیش تصور نمیکردیم که به همین راحتی تمام آرزوهای سال‏های گذشته ما روی یک موبایل توی جیب جا شود.

«هفته ‏های پرستاره آیو» مجموعه ‏ای جدید از سریال‏هاست که در کنار تمامی سریال‏های دیگر آیو به تازگی معرفی شده است. بهترین و قدیمی‏ ترین ستاره‏ های هالیوود و ایران در محبوبترین سریال‏های دنیا، قسمت به قسمت پیش می رود و این شب‏های کاربران آیو را پرستاره کرده است.

یک ایرانی پرستاره:

«شهرزاد» شاید معروف‏ ترین سریال سه دهه اخیر باشد. کمتر کسی است که بخش‏ هایی از فصل اول را ندیده باشد یا حاشیه های قبل از شروع فصل دوم را نشنیده باشد. حضور «ترانه علیدوستی» در نقش شهرزاد و «شهاب حسینی» در نقش قباد، شاید یکی از دلائل موفقیت بزرگ سریال شهرزاد چه در فصل اول و چه در فصل دوم است. در عین حال شهرزاد یکی از کلیشه‏ ای‏ ترین تم‏های قصه پردازی را دارد: عشق‏ های مثلثی. اما حسن فتحی هنرمندانه از کلیشه‏ ای قدیمی داستانی پر کش و قوس و جذاب ساخته است. حالا، تمامی فصل دوم شهرزاد روی آیو بدون نیاز به دانلود و فقط با چند کلیک در دسترس است.

شنبه ‏ها سرگرم شویم:

اگر از سریال دیدن فقط سرگرم‌شدن را بخواهیم «silicon valley» قصه‏  طنزآلود برنامه‏ نویسان جوانی است که به شکل ابلهانه‏ ای بلند پروازند و دست خالی. یک روز صبح از خواب بیدار میشوی و ناباورانه برای یکی از معمولی‏ ترین کارهایت پیشنهاد 10 میلیون دلاری دریافت می‏کنی. طنز هنرمندانه این سریال از جنس همان طنزهای دوست‌داشتنی است که در فرندز (Friends) یا مدرن فامیلی(Modern Family) دیده‏ ایم. کاربران آیو یک کلیک با تماشای قسمت جدید «سیلیکون ولی» فاصله دارند، بدون نیاز به دانلود و با حجم اینترنت رایگان!

یکشنبه های پرجدال؛

 همان شانس عجیب در سریال سیلیکون ولی و پیشنهاد عجیب ده میلیون دلاری می‏شود آوار ساختمان تجارت جهانی در سریال میلیاردرها و روی سر تمام یک شرکت خراب می‏شود.جدال بین ثروت تاجران و قدرت سیاستمدران. بیلیونز (Billions) یکی از پر بیننده ‏ترین سریال‏های آمریکایی است که هم بازیگران فوق العاده ای دارد و هم دوبله خوب.

دوشنبه‏ های پرستاره:

دوشنبه‏ ها اما هم سرشار از عشق است وهم نفرت. دوشنبه‏ ها هم روز شهرزاد است وهم آقای روبات (Mr ROBOT). شخصیت سرد و جذاب یک هکر، که در همان سکانس‏های اولیه سریال با مونولوگ‏های بجا و جذابش تبدیل به شخصیتی محبوب می‏شود. مستر روبات در ابتدا سریالی درباره هک و هکرها به نظر می‏ آید. برای همین یکی از محبوبترین سریال‏ها میان تمامی علاقه ‏مندان به این حوزه است اما در واقع نقدی عمیق و جستجویی هولناک در ذهن و روان آدم‏ها و سطوح مختلف جامعه است. سطوح پر اختلافی که در «شهرزاد» هم همانقدر هولناک است.

سه‏ شنبه‏ های دیدنی: 

اگر یک دنبال‏ کننده‏  حرفه ‏ای سریال باشیم حتما اسم کارگاه حقیقی (true detective ) به گوشمان خورده. مجله آتلانتیکسریال کارآگاه حقیقی را «بهترین مجموعه تلویزیونی» خواند و « متاکریتیک»به این مجموعه، لقب «تحسین جهانی» داد. برای لذت بردن از داستان و تمام جزییات بی نظیر قصه و کارگردانی باید هر قسمت این سریال را سه بار دید. یکی از امتیازات این سریال در آیو دوبله‏ بی‌نظیر سریال است.

آخر هفته‏ های شگفت انگیز:

هانیبال داستانی نفس‏ گیر از قاتلی است که برای یافتن قاتلین باهوش با پلیس همکاری می‏کند. ترکیب بی‏ نظیر بازیگران و فیلمنامه‏ بی ‏نقص و هنرمندانه‏ « هانیبال » این سریال را تبدیل به یکی از دیدنی ‏ترین سریال‏ها کرده است. چهارشنبه‏ های Hannibal آن قصه عجیب و تصویر خوش ساختش زود می‏گذرد وقتی شاه بیت هفته پنجشنبه‏ هاست. نقابداران، سریال به روز جدیدی است که با دوبله فارسی هر پنجشنبه در دسترس است. داستان فساد خانواده‏ای در بیرمنگام. با ترکیب بی نظیر از بازیگران ستاره و کارگردانی جذاب و خوش رنگ و لعاب. پیکی بلایندرز (Peaky Blinders )  را با دوبله حسین عرفانی ببینید.

شب های پرستاره آیو دو هفته را پشت سر گذاشته و در هفته سوم به اوج قصه هایش می‏رسد. قسمت اول هر سریال را رایگان ببینید و تمامی آن‏ها را دانلود نکنید بلکه بدون دغدغه حجم و با اینترنت رایگان تماشا کنید. اگر مشترک همراه اول، آسیاتک، های وب، پارس آنلاین، پیشگامان یا فنآوا باشید برای تماشای این سریال ها از حجم شما کسر نمی شود. با دانلود خداحافظی کنید، دنیای جدید سرگرمی و جذابیت با انبوهی از اتفاقات جدید فقط با یک کلیک در دستان شماست. جای دوری نروید، اپلیکیشن آیو را دانلود کنید و آنلاین تماشا کنید. اگر خواستید روی نمایشگر بزرگ از دیدن سریال ها لذت ببرید، آیو این امکان را برای کاربران تلویزیون های هوشمند سامسونگ فراهم کرده تا بتوانند از اپلیکیشن ویژه آیو روی این تلویزیون ها استفاده کنند. اگر پشت کامپیوتر یا لپتاپ بودید، باز هم آیو با شما فاصله ای ندارد. کافیست از وبسایت آیو و به صورت آنلاین تماشا کنید.

aio23