21688466 1556079881114693 838455266314536

این روزها واکنش‌هایی به آن چه: «هتاکی رضا کیانیان در همایش صدای آب به فعالان محیط زیست» خوانده شده، در فضای اینستاگرام در حال انتشار است.

به گزارش مووی مگ به نقل از کافه سینما،در این صفحه‌های اینستاگرامی آمده: رضا کیانیان در مراسم رونمایی از کمپین من صدای آب هستم که در شرکت منابع آب برگزار شد در پاسخ به اعتراض یکی از فعالان محیط زیست مبنی بر انحراف بحث بحران آب شروع به هتاکی کرده و با صدای بلند گفته (دهنتو ببند) و سپس با رفتارهای زشت خواستار اخراج این فعال شده است. تعدادی از توضیحات درباره این مراسم و واکنش‌ها از این قرار است:

مهندس قدک پور استاد دانشگاه ; انتخاب پویش تحت صدای آب یک تصادف نبود نتیحه مطالعات مهندسی اجتماعی مجموعه عظیم ، وزارت نیرو و سازمان محیط زیست می باشد.

مسعود امیرزاده ; همین رضا کیانیان سال گذشته در نشستی که در فرهنگ سرای نیاوران برگزار شد، وسط صحبت های آرام کمیل سوهانی در مورد رویه های آبیاری سنتی ایران ناگان عربده کشید که اینجا کلاس درس نیست و اجازه صحبت به کسی که در پنل بود نداد حالا هم که در پنل حضور دارند به کسی اجازه صحبت نمی دهند ، موضوع آقای فرهادی نیست موضوع این است که اگر همایش مردمی است و قرار به تبادل نظر است این چگونه برخورد است ؟ آقای کیانیان به چه توهمی دچار شده اند که به خود اجازه صدور فرمان بستن دهانی را می دهند که خود برای اظهار نظر دعوت کرده اند.

پدرام آستانی فعال محیط زیست ; جالب است #بازیگری که در جایگاه خودش نیست و چیزی از #مشکلات #مردم و #آب نمی داند از کسی می خواهد دهنش را ببندد که یکی از فعالین محیط زیست هست( یوسف فرهادی بابادی مدیر کمپین مردمی حمایت از زاگرس مهربانصدای پای آبنه صدای آب که دیروز برگزار شد ) و می توانست به عنوان نماینده مردم سخنان و رنج های آنان را در میز سخنرانی، بازگو کند.

شادی مدرس ; یکی نیست بگه اون همه امضایی که پارسال جمع کردین و [...] چی شد ؟؟؟؟دریاچه ارومیه احیا شد آیا ؟؟؟

یوسف فرهادی بابادی، فعال محیط زیست بختیاری: آقای کیانیان فکر کنید ما دهانمان را بستیم، آنچه نه شما بلکه شما به نمایندگی از یک وضعیت آن را مطالبه کردید، حالا چه شده است؟