image 13960804769 17 2 5 94378 1

پخش کننده فیلم «شَنل» اعلام کرد که مدیران صداوسیما برای نمایش تبلیغات فیلم سینمایی «شنل» شرط کردند که باید تنها یک پلان از تصویر باران کوثری در تیزرهای این فیلم وجود داشته باشد. این بازیگر با انتشار یادداشتی کوتاه در صفحه اینستاگرام خود به تندی از صداوسیما انتقاد کرده و با یادآوری سریال‌های بی کیفیت و اخبار کذبی که از رسانه ملی پخش می‌شود نوشت با این رویه، صداوسیما تنها سرعت خود را برای حرکت در جاده ابتدال بیشتر می‌کند.

در چند ساعت گذشته صداوسیما در شبکه‌های مختلف خود، در چندین نوبت تیزرهای فیلم‌های سینمایی را به روی آنتن فرستاد. اما در کمال تعجب همان‌گونه که در رسانه‌ها عنوان شده بود، در تیزرهای فیلم «شَنل» تنها یک پلان از بازیگر اصلی آن نشان داده شد.

 باران کوثری در واکنش به سانسور تصویر خود در تبلیغات فیلم «شنل» با انتشار یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «با چه سرعت عجیبی در جاده ابتذال می‌راند این صداوسیما ! از اخبار کذبش بگیرید تا سریال‌های بی‌کیفیتی که عواملش همه از سازمان طلبکارند و ماه‌ها باید دنبال پولشان بدوند . ابتذال لباس‌ها و دکورها و حرف‌ها که بماند ... این هم از نمایش ابتذال در موضع گیری‌تان

کوثری در پایان این یادداشت آورده است: «باصراحت اعلام کنید حرف‌های بعضی‌ها به مذاقمان خوش نمی‌آید تصویرشان را حتی در تیزر فیلم‌‌های سینمایی‌شان پخش نمی‌کنیم . این بازی‌ها برای چیست ؟ برای بازی دادن مردم ؟ مبارزه‌تان هم مبتذل است برای همین مردم دلزده و خسته‌ان از دیدنتان ...»