http://moviemag.ir/images/pics/62/News/1/1/39/36472868_303-w700100.jpg

نگار آذربایجانی کارگردانی است که با نخستین ساخته اش به نام « آیینه های روبرو » توانست نام خود را بر سر زبانها بیندازد.

« فصل نرگس » دومین ساخته آذربایجانی است. فیلمی که با مضمونی اجتماعی ساخته شده و مشکلات چند شخصیت مختلف را به تصویر می کشد که داستان زندگی شان در کنار دیگر بصورت موازی روایت می شوند. اثری چالش برانگیز که داستان تلاش برای رسیدن به رستگاری و کمال است.

پیش از این مسئله اهدای عضو کمتر در سینمای ایران به تصویر کشیده شده بود و « فصل نرگس » از اولین آثاری است که به این موضوع مهم می پردازد و در کنار آن، داستان شکست ها و موفقیت افراد را روایت کرده است. بازیهای شاخص بازیگران فیلم از جمله امیر آقایی و ریما رامین فر نیز از دیگر ویزگی های « فصل نرگس » محسوب می شود که تماشاگر را به خود جذب می کند.

traffic11

نگار آذربایجانی با دومین ساخته اش نشان داده که دغدغه های روزِ اجتماعی را در ذهن دارد و می خواهد با به تصویر کشیدن آن به آگاهی جامعه بیفزاید و در این در « فصل نرگس » با نگاهی انسان دوستانه، قصه آدمهایی را روایت می کند که به دنبال زنده نگه داشتن امید در وجودشان هستند و نمی خواهند درگیر تلخی زمانه شوند.

تماشای فیلم ها وسریال ها و شبکه های تلویزیونی همواره مستلزم دانلود و مهم تر از آن صرف حجم بسته های اینترنتی است. خوب این مشکل را هم ما برای شما حل کرده ایم.با نصب و ثبت نام در آیو و مشترک آیو شدن ، تمام اینترنت مصرفی شما در تلویزیون هوشمند ،موبایل و کامپیوتر یا تبلت شما رایگان خواهد شد! و شما مطلقا هزینه ای برای اینترنت مصرفی برای تماشای برنامه ها نخواهید داد. خیلی ساده ،کافی است از یکی از سرویس دهنده های همراه اول ، پارس آنلاین ، آسیاتک ، پیشگامان و های وب استفاده کنید ، به راحتی برنامه های ایو رو نصب کنید با یک ثبت نام ساده و مشترک شدن از لذت تماشای نامحدود تلویزیون فیلم و سریال با اینترنت رایگان بهره مند شوید.

aio23