image 13961003570 photo 2017 12 24 19 32 08

روزنامه کیهان در شماره امروز خود به تندی از حضور ناصر ملک مطیعی در برنامه‌های تلویزیونی انتقاد کرد و از او به عنوان بازیگری یاد کرد که پیش از انقلاب در برخی از فیلم‌های مستهجن به ایفای نقش پرداخته است. اما امروز همزمان با انتشار مطلب روزنامه کیهان همچون روزهای گشته بسیاری ستاره‌های سینما از جمله امیر جعفری، نوید محمدزاده، امیر جدیدی، پریناز ایزدیار، ساعد سهیلی، ارژنگ امیرفضلی به انتقاد از مدیران صداوسیما و حمایت از ناصر ملک مطیعی پرداختند.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، در بخش‌هایی از مطلب روزنامه کیهان در انتقاد به حضور ناصر ملک مطیعی که با تیتر تلاش مشکوک برای به صحنه آوردن عوامل هنر شاهنشاهی منتشر شده آمده است: «تازه‌ترین برنامه از این دست، تجلیل از ناصر ملک مطیعی، بازیگر برخی فیلم‌های مستهجن سینمای دوران طاغوت بود که به طرز سوال‌برانگیزی قرار بود چهارشنبه گذشته در دو برنامه «دورهمی» در شبکه نسیم و «من و شما» در شبکه شما،  روی آنتن رسانه ملی برود که با هوشیاری مدیران پخش این دو شبکه، تا این زمان، از پخش هر دو برنامه جلوگیری به عمل آمده است. اینکه چگونه می‌شود در این زمان، ناگهان تهیه‌کننده دو برنامه تلویزیونی همزمان بدون هیچ دلیل و توجیه و مناسبتی به سراغ یکی از بازیگران سینمای طاغوت بروند که مدتهاست جریان‌هایی در داخل و خارج کشور درصدد مطرح ساختن و تجلیل از او هستند، بایستی برخی مدیران رسانه ملی پاسخگو باشند که قاعدتا چراغ سبز حضور وی در تلویزیون را به تهیه کنندگان یاد شده داده‌اند. اما آیا این مدیران خود حاضرند حتی یکی از پوسترهای فیلم‌های مبتذل این بازیگر که اغلب مملو از برهنه‌گرایی و صحنه‌های غیراخلاقی است را به خانواده خود نشان دهند؟

همزمان با مطلب امروز روزنامه کیهان که رگه‌هایی از توهین به بازیگر پیشکسوت سینمای ایران نیز در آن دیده می‌شود، بسیاری از سینماگران به حمایت از ناصر ملک مطیعی و قدردانی از او پرداختند.

نوید محمد زاده بازیگر سینمای ایران با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود، در حمایت از ناصر ملک مطیعی نوشت: « ناصر خان ملک مطیعی،ما هر وقت بخوایم شمارو ببینیم، به قلبمون نگاه می کنیم. فرصت حضور شما رو اونا از دست دادن.شما که تاج سرین

امیر جعفری هم با انتشار تصاویری از ناصر ملک مطیعی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «اسم مرد آمد! ناصر خان شما تو قلب مایی»

ارژنگ امیر فضلی بازیگر طنز سینما و تلویزیون هم نگاه متفاوتی به عدم پخش مصاحبه‌های ناصر ملک مطیعی در تلویزیون داشت و در صفحه اینستاگرام خود نوشت: « همان كاری كه حدود بيست سال پيش هنرمندی در راديو با علی تابش كرد و روح او را شكست و خيلی‌ها نفهميدند، امروز هنرمند ديگری همان كار را در تلويزيون با ناصر ملک مطيعی كرد و باز خيلی‌ها نفهميدند. چقدر عجيب و جالب كه همه چيز مثل آن روزها تكرار شد

امیرفضلی در ادامه به نوعی سازندگان دو برنامه «دورهمی» و «من و شما» را متهم به خودنمایی می‌کند و ادامه می‌دهد: « ايرادی به مسئولان سازمان نيست. ايراد بر دوستان وارد است كه برای خودنمايی و خاص نشان دادن خودشان دل نازک اين كهن مردان را می‌شكنند وگرنه حريم و قانون تلويزيون را كه سال‌هاست می‌دانيم و مشخص است. خصوصا برای ما دست اندركاران. اصلا اين همه رسانه در فضای مجازی است كه می‌توانستيد آنجا برای ايشان برنامه درست كنيد و از ايشان ياد كنيد، چرا آنجاها نبرديد؟ يعنی می‌خواستيد بگيد آقای ملک مطيعی رو من داشتم می‌آوردم تلويزيون و سازمان صدا و سيما نگذاشت؟ من به‌فكر بودم و خاص هستم و بقيه نه!؟ من اين قدرت را داشتم و دست‌های پشت پرده نگذاشتند؟ من سلطان عصر حاضرم؟ من پدر خوانده‌ام؟ به چه قيمتی؟ به قيمت شكستن دل؟ به قيمت ناراحت كردن يك قلب كهن؟ هنرمند دوست دارد ديده شود ولی امان و داد از روزی كه هنرمند بخواهد پادشاه شود. جناب ملک مطيعی بزرگ من از شما معذرت ميخواهم و ببخشيد از اين ناراحتي كه برای شخص شخيص شما پيش آوردند

امیر جدیدی، پریناز ایزدیار، ساعد سهیلی و پرستو صالحی هم امروز با انتشار عکسی از ناصر ملک مطیعی در صفحه اینستاگرام خود به قدردانی از زحمات او برای سینمای ایران اشاره کردند. امیر جدیدی در متن کوتاه خود در صفحه اینستاگرامش‌ نوشت: «ناصر خان! سلطان شمایی»

پیش از این سعید سهیلی کارگردان «گشت 2» در انتقاد به عدم پخش دو برنامه «دورهمی» و «من و شما» با حضور ناصر ملک مطیعی با انتشار عکسی از این بازیگر و مرحوم محمد علی فردین در صفحه اینستاگرام خود نوشته بود: «قامت بعضی در قاب ما نمی‌گنجد، قامت بلند و... قاب کوچک، باور بفرمایید مشکل فنی ست»