344033 3603345

منوچهر هادی در پاسخ به امیر آقایی گفت: «کمی خونسرد باش... دلیل نفروختن فیلم‌هایت را پیدا کن. من هم چندی پیش «کارگر ساده نیازمندیم» را ساختم و نفروخت ولی تقصیر را گردن دیگری نینداختم...»

به گزارش مووی مگ به نقل از خبرآنلاین، پس از آن که امیر آقایی به بهانه زادروز بهرام بیضایی در صفحه اینستاگرامش نوشت: «بهرام جانِ بيضايی، استادِ نازنين، زادروزتان خجسته و مباركمان باشد.

تن‌تان سالم و انديشه‌تان تا ابد پويا، اين جا اما هيچ جايتان خالی نيست، اين جا «خالتور»ها می‌فروشند و «آينه‌بغل»‌ها. اين جا هنوز بر مدار گيشه‌ايم و انديشه نه. چه خوش گفت آن شاعرِ تبعيدی: سرزمينِ من جائيست، كه نانِ شبم را ارزانی‌ام می‌دارد

منوچهر هادی کارگردان «آینه بغل» در صفحه اینستاگرامش جواب داد: «فرهیخته گرامی، امیدوارم فیلم «آینه بغل» رو دیده باشی و اگر دیدی و بعد از آن این‌قدر بهم ریختی که در زادروز استاد گلایه من و فیلمم را به ایشان کردی از شما با احترام عذرخواهی می‌کنم.

شما که فیلم‌هایتان بر مدار اندیشه است چرا به مخاطب میلیونی و تفکر همکارت اینقدر واضح توهین می‌کنی. اینجا «فروشنده» و «ابد و یک روز»‌ها هم می‌فروشند و من می‌بینم و یاد می‌گیرم و لذت می‌برم. فیلم‌های وحید جلیلوند با بازی زیبا و حیرت‌انگیز شما را می‌بینم و لذت می‌برم بدون بغض. امیر آقایی، رفیق قدیمی، کمی خونسرد باش و با اندیشه درستی که از شما سراغ دارم مطلب بنویس. بدون توهین بدون قضاوت بدون بغض... دلیل نفروختن فیلم‌هایت را پیدا کن. من هم چندی پیش فیلم «کارگر ساده نیازمندیم» را ساختم و نفروخت ولی تقصیر را گردن دیگری نینداختم و به اساتیدم گله نکردم.

همچنان دوستت دارم امیر جان و این مطلب و یادداشت احساسیت را به دل نمی‌گیرم ولی توهین به شعور و انتخاب مردم و عذرخواهی از ایشان را خودت پاسخ‌گو باش. در آخر، زادروز استاد بهرام بیضایی را تبریک می‌گویم و به حق جایشان در سینما و تئاتر خالیست. اینجا همه هنرمندان و هنردوستان با احترام و با شعور رو در روی هم قرار می‌گیرند و برای سینمای گیشه احترام قائلند