214327714

سروش جمشیدی همراه گروه تئاتر بی بی و سرباز دل در هامبورگ به سر می‌برد.

به گزارش مووی مگ به نقل از برنا؛ سروش جمشیدی که در برنامه دورهمی به عنوان بازیگر پارت های نمایشی همراه سحر ولدبیگی روی صحنه می‌رود از چند هفته پیش همراه گروه تئاتر بی بی و سرباز دل به هامبورگ سفر کرده است.

تور اروپایی این نمایش به کارگردانی رضا حداد با سفر به آلمان آغاز شده و آنطور که منابع آگاه به «برنا» خبر دادند جمشیدی از مهران مدیری اجازه گرفته است که همراه گروه نمایشی شان به هامبورگ برود. همچنین با صلاحدید مدیری به ولدبیگی در این روزها مرخصی داده شده و باید دید با توجه به کیفیت پایین متون نمایشی «دورهمی» آیا پس از بازگشت جمشیدی تصمیم گیرندگان شبکه و مهران مدیری با همین گروه نویسندگان کار را ادامه می‌دهند یا تصمیم می‌گیرند برای استفاده بهتر از پتانسیل های این دو بازیگر طنز محبوب تلویزیونی با گروه جدیدی از نویسندگان پیش بروند.

214327714422

گفتنی است این گروه تئاتر همزمان با حضور در هامبورگ با بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان نیز دیدار داشته اند و با فریدون زندی عکس یادگاری گرفته اند . از دیگر بازیگران این نمایش میتوان به سیامک انصاری ، روزبه بمانی ،برزو ارجمند ، شقایق فراهانی و علی لک پوریان اشاره کرد.