مادری

فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» در دومین هفته اکران پیشتاز قاطع گیشه سینمای ایران بود و فروش خود را به مرز دو و نیم میلیارد تومان رساند. این در حالی‌ست که وضعیت فیلم‌های جدید اکران شده از چهارشنبه هفته پیش تعریفی ندارد و این فیلم‌ها بدون تعداد سالن کافی و در نبود امکان تبلیغ مناسب مخاطب چندانی را جذب نکرده‌اند.

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، « بدون تاریخ، بدون امضا» دومین فیلم وحید جلیلوند با بازی امیر آقایی، نوید محمدزاده و هدیه تهران بر اساس آمار اعلام شده در سیایت سینماتیکت از چهارشنبه هفته گذشته تا دیشب 1 میلیارد و 200 میلیون تومان فروش کرده و مجموع درآمدش از گیشه به 2 میلیارد و 405 میلیون تومان رسیده است.

دومین فیلم پرفروش هفته کمدی آینه بغل» با 598 میلیون تومان فروش بود و مبلغ کل فروش این فیلم 19 میلیارد و 129 میلیون تومان شد. دیگر کمدی روی پرده «ما خیلی باحالیم» ساخته بهمن گودرزی هم 276 میلیون تومان فروخت و درآمد کلش به 848 میلیون تومان رسید.

«اسرافیل» ساخته آیدا پناهنده در دومین هفته اکران مخاطب بیشتری جذب کرد و 162 میلیون تومان فروخت. این فیلم در مجموع 232 میلیون تومان از گیشه به دست آورده است.

اما فیلم «مادری» که از چهارشنبه پیش به شکل ناگهانی و بدون تبلیغات اکران شد، در هفته اول 51 میلیون تومان فروش کرد. در اولین فیلم رقیه توکلی بازیگرانی مثل هومن سیدی، نازنین بیاتی و هانیه توسلی بازی می‌کنند.

«هاری» به کارگردانی امیداحمد انصاری هم در دومین هفته اکران 113 میلیتون تومان درآمد کسب کرد و مجموع فروشش به 196 میلیون تومان رسید.

دو فیلم جدید دیگر یعنی «دعوتنامه» ساخته مهرداد فرید و «بلوک 9 خروجی 2» علیرضا امینی هم که سالن‌های چندانی در اختیار ندارند، به ترتیب 12 و 10 میلیون تومان فروختند.