2754973244

از جنجال حمید هیراد تا بحران دلار ۶ هزار تومنی، از طوفان ضد داعشی نقی و بابا پنجعلی سریال «پایتخت ۵» تا اکران فیلم سینمایی «همه می دانند» اصغر فرهادی در جشنواره کن فرانسه و تراژدی «جمیله» پرویز پرستویی، این ها بخشی از ترندهای پر سر و صدای کشور در شبکه های اجتماعی است که باید به آن، انتشار ویدیو کافه گردی ترلان پروانه، هنرپیشه جوان ۲۰ ساله سینمای ایران با فرشاد احمد زاده، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد که ظرف بیست و چهار ساعت گذشته با واکنش های گسترده فوتبالی-سینمایی اینستاگرام ایرانیان روبرو شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو،  ترلان پروانه، متولد شیراز و دیپلمه گرافیک، تا کنون در ۲۱ فیلم سینمایی و ۱۶ سریال تلویزیونی ایفای نقش کرده و یکی از پربیننده ترین صفحات ایسنتاگرامی هنرمندان سینما را در اختیار دارد. ارتباط او با فوتبالیست های ایرانی در سال های اخیر، حاشیه های پر رنگ تر از متن را برایش به ارمغان آورد.

ویدیویی که در بالا مشاهده میکنید، گوشه هایی از کافه گردی ترلان با فرشاد احمد زاده است که در شبکه های اجتماعی هفته سوم فروردین ۹۷ ایرانیان منتشر شد و موضوع داغی برای کامنت های داغ فراهم  کرد. در پی انتشار این ویدیو، فرشاد احمد زاده و ترلان پروانه، امکان کامنت گذاری بر روی کلیه پست های اینستاگرامی خود را مسدود کردند تا از واکنش های کامنتی گسترده کاربران در امان باشند. ارتباط جدید ترلان پروانه با فرشاد احمد زاده در حالی سوژه خبری شده  است که واکنش های اینستاگرامی ترلان پروانه به اظهارات سعید عزت الهی، هافبک تیم ملی فوتبال ایران که از وی به عنوان نامزد  احتمالی ترلان در سال گذشته یاد می شد، تا همین چند وقت پیش ادامه داشت.

فرشاد احمد زاده چندی پیش در یکی از برنامه های نوروزی گفته بود که بزودی ازدواج خواهد کرد. اما نام نامزدش را اعلام نکرد تا اینکه با انتشار  ویدیو کولی گرفتن ترلان پروانه در پله های یکی از کافه ها، شایعه نامزدی قوت می گیرد. ترلان  پروانه چند سال پیش نیز در گفت و گویی، خبر ازدواج احتمالی با ارسالان قاسمی، بازیگر ۲۲ ساله  ایرانی را تکذیب کرد.

با توجه به این گفتگوها و پراکندگی این خبرها در فضای مجازی ،پریسا ابوالحسنی، مادر ترلان پروانه که مدیر برنامه های دخترش هم است، در گفت و گو با رسانه ها گفت که کسانی که ما را می شناسند می دانند این حرف ها در حد ما و شایسته خانواده مان نیست. خود ما و ترلان دارای وکیل هستیم. چون در این زمینه تخصصی ندارم و مسئله بسیار حساسی هم است، ممکن است اقدام کنیم یا اینکه هیچ عکس العملی نشان ندهیم.

 به هر حال، حلقه به دست دیده شدن فرشاد احمد زاده به قول دوستانش، خبر از یک اتفاق سینمایی-فوتبالی در فروردین ۹۷ می دهد. فروردینی که به نظر می رسد با طوماری از اتفاقات عجیب و غریب، ایرانیان را سورپرایز خواهد کرد. امیدواریم  سورپرایزها از جنس سینما و فوتبال و آرامش و ثبات باشد.