بهاره رهنما

پس از انتقادات سیروان خسروی درباره فعالیت سیاسی هنرمندان داخل کشور و پاسخ تند امیر مهدی ژوله به اظهارات وی، حالا بهاره رهنما نیز با ادبیاتی عجیب به صحبت های خسروی پاسخ داده است.

بهاره رهنما درباره صحبت های خسروی گفت :
-
یعنی خداییش با دو تا لیسانس و دو تا فوق لیسانس دلم میخواد در این حد جواب اقا رو فقط بدم چون حدش همینه:هرکی میگه نون و پنیر تو یکی؟تو یکی چی؟ اهان همون پسر خوب افرین در حد ادب و سوادت حرف زدم که بفهمی!

 
و جالبتر اینکه اگر از “در افشانی “اقای خواننده اسمش رو بردارین و زیرش بنویسین به نقل از روزنامه”کیهان “برا ادم کاملا قابل قبوله!

-
اره خب معلومه این اقای خوش صدا [ایموجی خنده] هرگز دغدغه اجتماعی نداشته و الانم با بی ادبی به ادمای بزرگتر از خودش داره توجه جلب میکنه!بنده شاهدم که ایشون یک قدم هرگز در هیچ خیریه یا کار مردم پسندانه ای حضور نداشته و خب الانم که دغدغه اش عود کرده معلومه که بهش فرمایش شده که اینا رو بگه!

-
هک شدن اینستاگرام امیر مهدی ژوله بعد از جواب دندان شکنش به این جوان جویای نام بخوبی نشون میده چه ادمایی پشت این افاضات فرمایشی ایشون بودن،قابل ذکر هست که امروز در تماسی از طرف خود ژوله متوجه هک شدنش شدم!

-
به اونایی که جواب نداده بلاک میکنم : خیلی واقعا ریز میبینمتون و متاسفم که حتی ارزش یک جواب هم ندارین!

-
یعنی فقط به این اکانت ها و ادم هایی که بخاطر افاضات سیروان به منتقدین این افاضات بی ادبی میکنن نگاه کنین کافیه تا شمام باور کنین ایشون مزدور چه کسایی بوده و از کجا بهش دیکته شده،من دیگه حرفی ندارم واقعا! خدا رو شکر طرفداراش دستشو رو کردن

 

 

 

در همین ارتباط بخوانید :

پاسخ تند امیر مهدی ژوله به اظهارات سیروان خسروی / خیلی سختم بود نوشته ای محترمانه بنویسم!

انتقاد تند ستاره پاپ ایران از موضع گیری های سیاسی هنرمندان / از آنها که بی سواد هستند انتظار بیشتری نمی رود!