image 13970613153 img 20180904 02290701

ترانه علیدوستی بازیگر سینما در توییتی اعلام کرد دو ماه پیش کسانی که آنها را «مسئولین مربوطه» خوانده، او را احضار کرده‌اند تا درباره آنچه در توییتر نوشته توضیح دهد. به گفته این بازیگر از او پرسیده شده «فرزند نظام» است یا «پیاده‌سرباز ضد انقلاب»؟

به گزارش مووی مگ به نقل از آی سینما، علیدوستی نوشته است‏: «خاطره‌ی دیگه اینکه ۲ماه پیش جمعی از مسئولین مربوطه صدام زدن تا مواضعم رو بابت توییت‌ها و ریتوییت‌هام (!) توضیح بدم.

جلسه‌ی خیلی آموزنده‌ای بود.با چنین جمله‌ای شروع شد:«ما میخوایم بدونیم شما فرزند همین نظامی، یا پیاده‌سرباز ضدانقلاب؟» گفتم شما می‌دونی اونام به من میگن ماله‌کش؟»

او درباره این مکالمه در ادامه نوشته است: «‏گفتم بهم می‌گن ماله‌کش هنربند سلبر..ی. گفتم چیزای دیگه هم میگن بهم به خاطر انتخابات و این حرف‌ها، که من روم نمیشه بگم. در نتیجه من فرزند هیچکس نیستم جز پدرمادرم.دنبال عقیده‌ی خودم می‌رم و وقتم رو تلف القابی که شما یا ایشان به من بدید نمیکنم.همینجا هم هستم تا بهای درست و غلطشو بدم

او در پاسخ به یک کاربر بازداشت خود را رد کرده است: «‏بازداشت که نبود. گفتند بیا بگو اینها چیه. من هم گفتم توییته. همش مشخصه چیه. همین

علیدوستی توضیح نداده که دلیل توضیح خواستن از او کدام توییت‌ها بوده، اما به نظر می‌رسد که او تعدادی از توییت‌های خود را حذف کرده است.

او همچنین خاطراتی درباره برخورد با خود در صداوسیما نوشته است. از جمله به این اشاره کرده که در سال ۷۹ به شبکه جام جم دعوت شده، اما حراست بانوان مانع از حضور او شده و به خانه برگشته و مقنعه پوشیده، ولی هنگام ضبط برنامه اتفاق‌های دیگری رخ داده که تصمیم گرفته بعد از آن به تلویزیون نرود.