63660279678036431001

حمید فرخ نژاد با اشاره به توانایی بالایی که در جامعه برای تخریب یک فرد وجود دارد، تاکید کرد که اقدامات اخیر علیه وزیر بهداشت خارج از مرام و مردانگی است.

به گزارش مووی مگ به نقل از خبرآنلاین، حمید فرخ نژاد در واکنش به انتقادات اخیرا از سیدحسن قاضی زاده وزیر بهداشت و درمان در اینستاگرام نوشت: «توي مملكت ما خيلي چيزا بدون سيستم و بي قاعده و الله بختكيه، تا اونجايي كه بعضي وقتا تعجب ميكني چطور داره ميچرخه! ولي چيزايي هم هست كه واقعا درش و در حد المپيك صاحب سبك و صاحب رساله ايم مثلا وقتي قراره جرياني يا به طبعش كسي رو تخريب كنيم، چنان همگون و برنامه ريزي شده جلو ميريم -ميرن- كه الله اكبر!

واقعا مي موني با چه تمركز و قدرت و پشتكار و دقتي همزمان بالا منبرو فضاي مجازي و غير مجازي همه و هم صدا كمر به ترور شخصيتي يه نفر مي بندن، بابا قهرمان خدا قوت، كاش اين تمركزتون رو واسه خدمت به مردم صرف ميكردن نه خراب كردن هم ديگه، بقول حاج عباس: اگه نصف اين هوشتون توي اقتصاد بود الان چين مستعمره ما بود.

يعني قشنگ معلومه چقد تشنه خدمتين، واسه خالي كردن زير پاي حريفتون از همه جهانيان بي اخلاق ترين، خدا رو شكر نه پزشكم نه فك فاميلم پزشكن ولي خدايي كاري رو كه با دكتر هاشمي دارين ميكنين خيلي نامرديه، خيلي

6366027967822036431001