سریال دل با نهایی شدن صحبت‌ها با محمدرضا گلزار وارد فاز جدی تولید شده است. شنیده می‌شود محمدرضا گلزار برای هر ماه بیش از یک میلیارد تومان دریافت خواهد کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از هفت راه ، طراح و سردبیر برنامه هنری کیوسک که شنبه‌شب‌ها از شبکه سوم سیما پخش می‌شود در کانال تلگرامی خود نوشت: چهارمین همکاری منوچهرهادی و محمدرضا گلزار با دستمزد یک میلیاردی در ماه.آیا شهاب حسینی و محمدرضا گلزار همبازی خواهند شد؟

محمدرضا گلزار سریال دل

در ادامه این گزارش آمده است:

سریال دل که پس از پایان عاشقانه خبرهایی مبنی بر تولید آن منتشر شده بود در هفته‌های گذشته با نهایی شدن صحبت‌ها با محمدرضا گلزار وارد فاز جدی تولید شده است. شنیده می‌شود محمدرضا گلزار برای هر ماه بیش از یک میلیارد تومان دریافت خواهد کرد. همچنین یکتا ناصر و ساره بیات نیز دیگر همبازی‌های او خواهند بود. همچنین گفته می‌شود گروه تولید در تلاشند تا شهاب حسینی را نیز برای حضور در این سریال مجاب کنند.

پس از افشای دستمزد شبی ۳۰ میلیون تومانی مهناز افشار برای بازی در نمایش “الیور توئیست”، حالا خبر دستمزد میلیاردی یک سلبریتی دیگر منتشر شده است. باید منتظر تایید و تکذیب‌های پس از آن ماند و این سوال را مطرح کرد که کدام پول چنین پروژه‌ های پرخرج و بدون بازدهی را کدام جریانات و افراد تامین می‌کنند؟

از منوچهر هادی میتوان به یکی از موفق ترین کارگردانان سینمای ایران نام برد، وی پیش از سریال دل کارگردانی سریال عاشقانه را نیز برعهده داشته است، پیش بینی شده است که این سریال به دلیل دارا بودن ژانر درام – عاشقانه یکی از سریال های پر بازدید سال ۹۷ خواهد بود.

از دیگر ساخته های منوچهر هادی میتون به آینه بغل، سریال عاشقانه، رحمان ۱۴۰۰، قرنطینه، من سالوادور نیستم، کارگر ساده نیازمندیم و … نام برد.