مجموعه تلویزیونی «خانه پوشالی» از ۲۰ آبان روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر ، «خانه پوشالی» مجموعه تلویزیونی سیاسی است که در سطح آمریکا مورد توجه منتقدان قرار گرفت و برخی آن را بازگویی بخشی از رفتارهای سیاسی مرسوم در ایالات متحده تلقی کرده‌اند.

این سریال یک تریلر سیاسی است که بو ویلیمان آن را با اقتباس از یک مینی سریال انگلیسی به همین نام خلق کرده است و هر ۲ سریال نیز بر اساس رمانی از مایکل دابز ساخته شده اند.

قسمت‌های نخست فصل نخست این سریال به کارگردانی دیوید فینچر و با بازی محوری کوین اسپیسی و رابین رایت، برای نخستین بار در سال ۲۰۱۳ توسط نت فلیکس عرضه شد و سیاست‌های روز آمریکا را به چالش کشید.

خانه پوشالی شبکه 4

«خانه پوشالی» در مورد یک سیاستمدار دموکرات به نام فرانک آندروود است که بعد از خیانت رییس جمهور منتخب آمریکا به وی، تصمیم به انتقام از او می گیرد.

ناصر طهماسب، کتایون اعظمی، منوچهر والی زاده، مهرخ افضلی، رضا آفتابی، منوچهر زنده دل، ابوالحسن تهامی نژاد، حامد عزیزی، پویا فهیمی، شایان شامبیاتی، مریم جلینی، مهین برزویی، مهدی امینی، نازنین یاری، کسری کیانی، امیرصالح کسروی، صنم نکواقبال، مهناز عوض آبادیان، خشایار شمشیرگران، امیر حکیمی، سارا جعفری، مینا شجاع، امیر منوچهری، محمدعلی دیباج، آرزو روشناس، پویان مقدم، مجید صیادی و ... گویندگان فصل نخست این سریال هستند.

«خانه پوشالی» به کوشش واحد تامین برنامه شبکه چهار سیما از روز یکشنبه ۲۰ آبان، هر شب ساعت ۲۰ دقیقه بامداد پخش و روز بعد ساعت ۶:۱۵ صبح بازپخش می شود.