مجری مسابقه تلویزیونی «برنده باش» درباره حضورش در سریال‌های تلویزیونی گفت: چرا فکر می‌کنید من نباید در تلویزیون باشم؟ حتما اگر سریال چشمگیری باشد، در تلویزیون حضور پیدا می‌کنم ولی این روزها تمرکزم روی «برنده باش» است.

به گزارش مووی مگ به نقل از فارس، «محمدرضا گلزار» در جمع خبرنگاران درباره حضورش در تلویزیون گفت: از طریق تلویزیون من با یک طیف وسیع‌تری از مردم در ارتباط هستم و توانسته‌ام مهمان مردم باشم و خب! این برای من خیلی لذتبخش است.

وی همچنین درباره حضور سلبریتی‌ها و بازیگران در تلویزیون و اجرای برنامه‌های مختلف اظهارداشت: من حق می‌دهم که برخی نسبت به حضور بازیگران در فضای اجرا گارد می‌گیرند اما باید فرصت بدهند. من هم تجربه بازیگری نداشتم، ورود کردم، تلاش کردم، تلاش کردم و تلاش کردم در راستای بهتر شدن اجرا و برنامه. به هر حال ایرادهایی داشته و دارد و ما در راستای بهتر شدنش تلاش می‌کنیم.

گلزار افزود: تا جایی که همه منتقدان بدین شکل نقد کنند و غرض‌ورزی در کار نباشد همه را با آغوش باز پذیرا هستم و می‌بینید که اجرایم هم چقدر بهتر شده است. سوالات بهتر شده، به جوایز ایراد گرفتید آنها را هم کم کردیم و داریم تلاش می‌کنیم.

295447523400

وی درباره رقم دستمزدش برای اجرای مسابقه برنده‌باش نیز تصریح کرد: بدون دستمزد که به تلویزیون نیامده‌ام. ما به تلویزیون نیامده‌ایم که به این سوالات پاسخ بدهیم بلکه به تلویزیون آمده‌ایم که برنامه‌ای درخشان بسازیم که هنوز هم خیلی راه هست برای رسیدن به آن برنامه درخشان. هنوز تلاش می‌کنیم و نقدهای شما نیز در جهت بهتر شدن برنامه تاثیر دارد.

وی با بیان اینکه نمی‌توانم تمام انرژی‌ام را بگذارم تا به نقدها جواب بدهم، عنوان داشت: من تمام نقدها را می‌خوانم و تمام ایرادهایی که چه وارد هست و چه وارد نیست را با دقت بسیار بالایی می‌خوانم. آنهایی را که مربوط به من است و بتوانم اصلاح کنم، اصلاح می‌کنم و آنهایی هم که مربوط نباشد رد می‌کنیم، برود. ما خیلی هدف بزرگی در تلویزیون داریم و در حال تلاش هستیم.

بازیگر مجموعه ساخت ایران با بیان اینکه مسائل مالی را با تهیه کننده صحبت کنید، درباره بخش کتابخوانی که در این برنامه راه‌اندازی شده نیز توضیح داد: من الان از روی ناچاری مطالعه ام را دوبرابر کرده‌ام چون ما هم در طراحی سوالات دخالت می‌کنیم. از این هفته هم تلاش می‌کنیم که کتاب معرفی کنیم و کتاب‌ها هم باید در راستای نظرات تیم باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد در سریال‌های تلویزیونی نیز ایفای نقش کند؟ پاسخ داد: چراکه نه؟ چرا فکر می‌کنید که من نباید در تلویزیون باشم؟ حتما اگر سریال چشمگیری در تلویزیون باشد، در تلویزیون حضور پیدا میکنم. الان تنها هدف من این است که برنده باش بهتر و بهتر و بهتر شود.