تهیه‌کننده سریال «نفوذ» درباره استفاده از بازیگران بدون حجاب در این سریال گفت

تهیه‌کننده سریال «نفوذ» درباره استفاده از بازیگران بدون حجاب در این سریال گفت: بازیگرانی که بدون حجاب در سریال بازی می کنند، آلمانی و سوییسی و از کارمندان سفارت هستند‌، و تمام سکانس های آنها در داخل سفارت گرفته شده است.

تصویربرداری سریال «نفوذ» به کارگردانی جواد شمقدری و تهیه کنندگی محسن علی اکبری این روزها در تهران ادامه دارد که محسن علی اکبری درباره جدیدترین وضعیت این سریال به خبرنگار صبا گفت: حدود ۵ ماه از تصویربرداری سریال باقی مانده که شامل کار در لوکیشن سفارت آمریکا، فرودگاه مهرآباد و سایت کفکان است.

تهیه کننده مجموعه «نفوذ» درباره مراحل فنی سریال توضیح داد: تدوین سریال به صورت همزمان توسط مهدی اسدی و زیر نظر شهریار بحرانی در حال انجام است و بهزاد عبدی ساخت موسیقی سریال را برعهده دارد.

علی اکبری در پایان درباره حجاب بازیگران سریال بیان کرد: بازیگرانی که بدون حجاب در سریال بازی می کنند، آلمانی و سوییسی و از کارمندان سفارت هستند و تمام سکانس های آنها در داخل سفارت گرفته شده است.

داستان سریال «نفوذ» به سال ۵۷ مربوط می‌شود و به مدت هشت ماه در مقطع انقلاب، نفوذ آمریکایی‌ها را در عرصه‌های مختلف نظام پهلوی و بحث قانون کاپیتولاسیون نشان می‌دهد.

این سریال در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ است و بازیگرانی مثل احمد نجفی، حمیدگودرزی، رحیم نوروزی، علیرام نورایی، صالح آقا میرزایی، جلیل فرجاد، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، کاوه سماک باشی، امیر محمدزند، امین اسکندریان، عید احمدی ،محمدجواد جعفرپور، فیلیپ ساپرکین، فائزه السادات اکرمی، زهره افشارنیا، مهدیه صاحب زمانی، نازنین ترابی، شیرین صفری، فاطمه بیگی، مهران هادیان، شیوا امانی، زهرا نادری فر، پیمان حسن زاده، احسان منفرد، علی پاکزاد ،بهناز نجفی، فاطمه خلیل نژاد، مهتاب غیاثی، بهناز پورفلاح، نازنین حسنی، بهار داورمومنی، محمد دانشور، علی حسن ناصری، مهدی آقامحمدی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.