لئوناردو دی‌کاپریو که بازیگر فیلم بعدی کوئنتین تارانتینو است، پوستر این فیلم را که صحنه‌ای از خودش و برد پیت است، در توییتر منتشر کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، لئوناردو دی‌کاپریو با انتشار پوستر فیلم تارانتینو در توئیتر نوشت: «این جولای، لئوناردو دی‌کاپریو و برد پیت با هم در «روزی روزگاری» کوئنتین تارانتینو

این نخستین پوستر فیلم «روزی روزگاری هالیوود» و نخستین نشانه این فیلم است که به صورت رسمی منتشر می‌شود. پیش از این چند عکس از دی‌کاپریو و برد پیت در نقش شخصیت‌های فیلم که متعلق به دهه ۱۹۷۰ است، منتشر شده بود. در این پوستر، دی کاپریون و پیت ژستی کلاسیک و پوشاکی مربوط به دهه ۶۰ میلادی را دارند.

تارانتینو این فیلم را کارگردانی و تهیه کرده و فیلمنامه آن را نیز نوشته است. او از این فیلم به عنوان داستانی که در لس‌آنجلس ۱۹۶۹ و در دوره هالیوود هیپی رخ می‌دهد یاد کرده‌است.

روزی روزگاری در هالیوود

داستان فیلم درباره قتل شارون تیت بازیگر فقید و همسر رومن پولانسکی است که توسط یک گروه افراطی کشته شد. دو نقش اصلی فیلم شامل ریک دالتون که ستاره سابق فیلم‌های وسترن تلویزیونی بود توسط دی‌کاپریو و کلیف بوت (همراه طولانی مدت او) توسط برد پیت اجرا می‌شود. همسایه ریک شارون تیت بود.

داکوتا فنینگ، لوک پری و دمین لوئیس دیگر بازیگران فیلم هستند. امیل هرش، کلیفتون کالینز، کیت جفرسون، نیکولاس هموند، مارگوت رابی، برت رینولدز، تیموتی اولیفانت، کرت راسل، مایکل مدسن و تیم راث نیز در این فیلم بازی می‌کنند.

این فیلم در پنجاهمین سال به قتل رسیدن شارون تیت، اکران می‌شود. شارون تیت و دوستانش به دست پیروان چارلز مانسن در منزلشان کشته شدند.