بهنوش بختیاری ایرانیش تی وی

برنامه "ایرانیش تی وی" که مسابقه معروف "میلیونر شو" نیز در قالب آن قرار می‌گیرد با اجرای بهنوش بختیاری در فضای مجازی منتشر می‌شود.

بهنوش بختیاری اجرای یک برنامه با عنوان "ایرانیش تی وی" را به عهده گرفت. یکی از بخش‌های این برنامه، مسابقه معروف "میلیونر شو" است که در بهمن ماه و در بستر فضای مجازی پخش خواهد شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از ایرنا، طبق اعلام روابط عمومی برنامه "ایرانیش تی وی"، ساختار این مسابقه با نمونه‌های تولید شده داخلی و خارجی تفاوت هایی دارد.

مهمترین تفاوت ایرانیش تی وی در نحوه انتخاب شرکت کنندگان است که با نمونه های پخش شده در تلویزیون کاملا متفاوت است. به نحوی که متقاضیان شرکت در مسابقه هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنند.

مسابقه میلیونر شو که پیش از این تحت عنوان "برنده باش" با اجرای محمدرضا گلزار و "پنج ستاره" با اجرای حمید گودرزی و اشکان خطیبی در تلویزیون پخش شده بود به علت دریافت هزینه از متقاضیان با حاشیه‌ها و اعتراضاتی همراه شد.

انتقادات به برنامه برنده باش زمانی بالا گرفت که مشخص شد شرکت‌کنندگان برای حضور در برنامه مجبور به صرف هزینه های بعضا میلیونی برای خرید بسته های سوال شده اند.

حالا اما برنامه ایرانیش تی وی اعلام کرده است حضور در این مسابقه صرفاً به تلاش، کوشش و بررسی دقیق منابع سوالات وابسته است و هیچ هزینه ای از شرکت کنندگان دریافت نخواهد شد.خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

بهنوش بختیاری : چه بهتر که گوشت گران شد! / کمتر گوشت بخورید! + ویدئو

اظهار نظر تند و عجیب بهنوش بختیاری درباره رضا رشیدپور

بهنوش بختیاری به بازیگر زنی اشاره کرد که به شوهر و مادر شوهرش چاقو زده!

انتقاد بهنوش بختیاری از عدم توجه سینماگران به غلامحسین لطفی / او را به یک تهیه کننده پیشنهاد دادم گفت سطح فیلم را پائین می آورد!

بهنوش بختیاری : طرفدار حاتمی کیا هستم و اگر از من دعوت کن ، لبیک می گویم