فوتبال

در ماه‌های گذشته رابطه بازیکن ملی‌پوش کشورمان با خانم بازیگر سوژه رسانه‌ها بود. روزنامه خبرورزشی در صفحه اول خود از قطع رابطه و تیغ‌زنی ۵۰ هزار دلاری خانم بازیگر از این بازیکن خبر داد.

برخی فوتبالیست های امروز در کنار رقابت فوتبالی، یک رقابت آشکار نیز با یکدیگر دارند و آن هم پدیده زشت و غیراخلاقیِ دوستی با هنرپیشه های معروف است! آنها می دانند که حاصل ضرب شهرت و پول خودشان و طرف مقابل، می تواند شهرت و پول شان را نه دو برابر که صد برابر کند! در عین حال متاسفانه در یک به همبازی و دوستان خود پز بدهند که با هنرپیشه معروف تری در ارتباط هستند. داستان بازیگران و فوتبالیست ها در سال های اخیر کم جنجال نداشته است. مثلا رابطه نافرجام س ع با یکی از بازیگران جوان سینما.

به گزارش مووی مگ به نقل از خبر ورزشی، وقتی هافبک ملی پوش در روزهای محبوبیت و شهرت زیر یکی از پست های خانم هنرپیشه کامنتی گذاشت، شاید خودش هم فکر نمی کرد که آن کامنت جنجالی شود. همین طور فیلمی که از همراهی ستاره پرسپولیسی با همین هنرپیشه خانم منتشر شد و کلی جار و جنجال به پا کرد.

اما شاید بزرگ ترین جنجال یکی دو سال اخیر مربوط به یک ستاره اوج گرفته جنوبی بود. داستان از آنجا آغاز شد که یکی از دوستان هنرپیشه خانم که به بهانه دیدن بازی پرسپولیس برابر الهلال به امارات سفر کرده بود، به بهانه تولد دوست صمیمی اش پستی گذاشت که این پست توسط آقای فوتبالیست لایک شد و چندی بعد هم ویدیوی این دو چهره پخش شد تا اخبار پیرامون ارتباط این دو ستاره به بالاترین حد خود برسد.

پس از بهم خوردن ارتباط این دو نفر، شنیدیم همه چیز به آخرین سفر خانم بازیگر به خارج از کشور و محل زندگی و بازی آقای فوتبالیست برمی گردد. هنرپیشه مشهور که ظاهرا ید طولایی در تیغ زدن افراد پولدار و متمول دارد در آخرین سفر خود مبلغی حدود ۵۰ هزار دلار آقای فوتبالیست را بالا می کشد! این در حالی بود که آقای فوتبالیست همواره بلیت رفت و برگشت و هزینه های اقامت خانم هنرپیشه به خارج از کشور و بازگشت او را تأمین می کرد اما این بار خانم بازیگر تصمیم گرفت ۵۰ هزار دلار بردارد و برای همیشه به این رابطه خاتمه بدهد!

هرچند فوتبالیست قصه ما حسابی از دست این بازیگر معروف شاکی و ناراحت است اما ظاهرا دستش به جایی بند نیست. آقای فوتبالیست هم با وجود ضرر ۵۰ هزار دلاری تصمیم گرفت بی سروصدا کارش را دنبال کند ولی یاد گرفت که همنشینی با ستاره های مشهور می تواند بهای سنگینی برای او درپی داشته باشد!


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

شکایت فوتبالیست مشهور از سازندگان فیلم « یادم تو را فراموش »

مسعود ده نمکی : هنر نیست به فوتبال یمن 5 گل بزنیم / اگر می توانید به عربستان 5 گل بزنید! + ویدئو

واکنش تند رسول صدرعاملی به نیمه لخت خطاب کردن بازیکنان فوتبال!

انتقاد تند مینا نوروزی از ورود فوتبالیست ها به سینما / وقتی یک فوتبالیست سوپراستار می شود یعنی سینما بی در و پیکر است!

فرزاد موتمن : وقتی ارز دو برابر شده، باید مثل احمق ها نگران سرنوشت تیم ملی فوتبال باشم؟!