آیتک جاوید نژاد بازیگر سریال همگناه روز گذشته با انتشار ویدئویی در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام از پیوستنش به یک شبکه ماهواره ای فارسی زبان خبر داد.

آیتک جاوید نژاد

پست اینستاگرامی آیتک جاویدنژاد

آیتک جاوید نژاد

آیتک جاوید نژاد در نمایی از تیزر شبکه ماهواره ای

جاویدنژاد این ویدئو را همزمان با پایان پخش سریال پرطرفدار همگناه در شبکه نمایش خانگی منتشر کرد. این ویدئو که در واقع تیزری برای معرفی او است نشان می دهد که این بازیگر کشف حجاب کرده و به یک شبکه ماهواره ای پیوسته است.

535355333333335 

به گزارش مووی مگ به نقل از روزیاتو، جاویدنژاد در سریال همگناه نقش الناز، دوست شخصیت نیکی با بازی روشنک گرامی را برعهده داشت. او به همان شبکه ماهواره ای پیوسته که صدف طاهریان در آن برنامه اجرا می کند، دیگر بازیگری که پس از اندک فعالیتی در زمینه ی بازیگری در ایران، به کشور ترکیه مهاجرت کرد و با کشف حجاب و انجام مدلینگ و فعالیت در شبکه های ماهواره ای به شهرت زیادی دست یافت.

آیتک جاوید نژاد

آیتک جاوید نژاد

آیتک جاوید نژاد

آیتک جاویدنژاد دارای مدرک کارشناسی ارش طراحی پارچه و لباس است. او بازیگری را در سال ۹۴ با فیلم سینمایی یک دزدی عاشقانه به کارگردانی امیرشهاب رضویان آغاز کرد. فیلم ترانه ای عاشقانه برایم بخوان، محصول ایران و ترکیه دیگر تجربه ی سینمایی جاویدنژاد است. او جز این دو فیلم و سریال همگناه در اثر شاخص دیگری حضور نداشته است.

آیتک جاوید نژاد

چند روز قبل نیز الهه فرشچی بازیگر سریال های دردسرهای عظیم و همه چیز آنجا است عکس های بی حجاب و مدلینگ خود را در اینستاگرامش منتشر کرد.

فرشچی متولد سال ۶۸ در کاشان و فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری است. او که مدتی است در دبی زندگی می کند عکس هایی از خود منتشر کرده که از مهاجرت و مدل شدن او حکایت دارند.

آیتک جاوید نژاد

دو هفته قبل هم خبر مهاجرت و کشف حجاب ساناز طاری دیگر بازیگر جوان و تازه کار کشورمان منتشر شد.

طاری که متولد سال ۷۳ است و سابقه ی بازی در سریال های شمعدونی و پدر و فیلم سینمایی گشت ارشاد را داشت با انتشار عکس بی حجابی از خود در اینستاگرامش، از خداحافظی اش با دنیای بازیگری و مهاجرت خود از ایران خبر داد.

انتشار این خبر و تصویر بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت و چند ساعت بعد عکس جنجالی طاری از صفحه ی اینستاگرامش پاک شد. طاری پس از آن با انتشار یک استوری به جنجال پیش آمده واکنش نشان داد و از بی توجی مردم و اهالی دنیای هنر به خودش و مرده پرستی مردم ایران گلایه کرد.

جنجال های عکس خانم بازیگر اما ادامه داشت تا آنکه طاری پست دیگری در اینستاگرام خود منتشر کرد و بابت انتشار عکس بی حجاب خود از هوادارانش عذرخواهی کرد.

او در این پست هم مجدداً تاکید کرد که قصد کناره گیری از دنیای بازیگری را دارد و می خواهد اهداف اصلی زندگی اش را در جای دیگری غیر از دنیای بازیگری دنبال کند.


خواندن مقالات زیر توسط مووی مگ پیشنهاد می شود :

درخواست شبنم فرشادجو از مردم/ لطفا عکس بی حجاب من را پخش نکنید! + ویدئو

انتقاد کیهان از انیمیشنی درباره شاهنامه / چرا زنان در انیمیشن بی حجاب هستند!

هشدار ناجا به سلبریتی ها / باید به حجاب شان تذکر داده شود!

سحر قریشی : من روسری را تبلیغ می کنم / اگر می خواهی در ایران امنیت داشته باشی باید حجاب کنی